Martin – Topoľčany 1:6 (kon.) | Pov. Bystrica – Vlci Žilina 0:0 (odl.) | Skalica – Trnava 6:5 (po pr.)
Levice – Dubnica 2:1 (kon.)
HK Levice
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 07.01.2022, 17:07 • ZŠ Levice • 1. liga (SR) • 31. kolo

Dva góly Olejníka v druhej tretine rozhodli o triumfe Levíc nad Dubnicou 2:1. Domáci otočili stav stretnutia, na nevydarenú prvú dvadsaťminútovku dali zabudnúť najlepším spôsobom. (19:18:06)

59:53
    Nie, Levice získali puk, dostávajú ho do stredného pásma. Je po všetkom.

59:32
    Dubnica usadená v útočnom pásme. Vypracuje si streleckú príležitosť?

59:11
    Matej Síkela zahodil veľkú šancu, keď ho našiel spoluhráč pred bránkoviskom! Síkela si puk nedokázal spracovať, Beržinec sa rýchlo premiestnil k ľavej tyčke a prerušuje hru!

59:02
    Jeden z domácich hráčov si nevšimol, že mohol trafiť prázdnu bránu, respektíve podržať puk a dostať ho bez problémov do stredného pásma. Takto je z toho ďalší icing Levíc.

58:34
    Kristín schádza ľadu, Dubnica hrá so šiestimi korčuliarmi!

58:11
    Až v tomto momente hokejisti v žltých dresoch kompletne prestriedali.

57:49
    Levice v probléme, po zakázanom uvoľnení nemôžu poslať čerstvé sily na ľad.

57:32
    Nezachytená krížna prihrávka na modrú Dubnicu vyháňa z útočného pásma.

56:53
    Tesný, ale predsa ďalší ofsajd hostí. Môžeme povedať, že z kategórie zbytočných.

56:26
    Spartak si vytvára záverečný tlak. Domáci gólman je však pozorný a všetky koncovky chytá.

56:05
    Beržinec na istotu skrýva puk vo výstroji. Do konca zostávajú menej ako štyri minúty.

55:43
    Hostia v plnom počte.

55:40
    A je po početnej výhode. Navyše Dubničania mohli aj ohroziť protivníka, to by však nesmeli vojsť do ofsajdu.

54:37
    Mihalík si prineskoro všimol, že polovica brány Kristína je odkrytá. Po slabšom začiatku presilovky sa prvá minúta ukončila solídnou šancou. Pre domácich škoda, že to nebolo aj s gólom.

53:43
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Damian Tyczynski – 2 min., nedovolené bránenie).

53:33
    Zakázané uvoľnenie, Levice majú zakázané striedať.

53:08
    Krásny krížny pas cez šírku útočnej tretiny, lenže dubnický obranca sám pred Beržincom prestrelil! Vyzeralo to tak, že domáci gólman strelu vyrazil na ochrannú sieť.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 27. Olejník (Suľovský, Svitana), 30. Olejník (Suľovský) – 16. Ďuriš (Meszároš, Andrisík)

HK Levice: Beržinec (Rychlík) – Štefanka, Pastucha, Zubák, Bulák, Socha, Homer, Valente, Šeliga – Ri. Huna, Svitana, Olejník – Vorobyev, Mihalík, Suľovský – Uhnák, Matoušek, Piačka – Gračev, Adámik, Dzivjak
    Trenér: Dušan Gregor

TSS GROUP Dubnica: Kristín (Gabriš) – Cebák, Urban, Trška, Dubeň, Meszároš, Janík, Putala, Korbel – Síkela, Ondruš, Sojčík – Haščák, Ďuriš, Andrisík – Tábi, Tyczynski, Vaňo – Cerda, Hegyi, Maniaček
    Trenér: Roman Chatrnúch

Rozhodčí: Konc ml., Krist – Kollár, Tvrdoň

Diváci: Bez divákov