Písek – Řisuty 5:2 (kon.) | Cheb – Příbram 6:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:2 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.)
Hronov – Děčín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:5 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Kometa Brno B – Val. Meziříčí 0:3 (kon.)
HC Stadion Cheb
6:9 (1:2, 2:4, 3:3)
HC Baník Příbram
Sobota 08.01.2022, 17:00 • ZS Cheb • 2. liga skupina Jih (ČR) • 28. kolo

I v poslední třetině padlo šest branek. HC Baník Příbram si odváží tři body z Chebu za výhru 9:6! (19:14:22)

59:46
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Autorem branky je RADEK PROŠEK – 6:9! Asistence: Václav Stejskal.

58:34
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN BEČVÁŘ – 5:9! Asistence: Josef Saňa a Ondřej Panna.

53:10
    Autorem branky je ŠIMON KRUTINA – 5:8! Bez asistence.

51:52
    Autorem branky je JAN TLAČIL – 4:8! Asistence: Jan Bečvář a Josef Saňa.

48:55
    Dnešní utkání sleduje 262 diváků!

46:37
    Autorem branky je DANIEL SENIOV – 4:7! Asistence: Marcel Hlaváček.

46:08

44:19
    Autorem branky ve vlastním oslabení je RADEK PROŠEK – 4:6! Asistence: Martin Trapl, Jan Strýček.

44:08
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (David Troška – 2 min., podrážení).

41:53

40:01

Ve druhé třetině se strhla gólová přestřelka která dopadla lépe pro Příbram a ta tak vede po čtyřiceti minutách hry na chebském ledě 6:3!

40:00

39:53
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb (Jan Strýček – 2 min., sekání).

39:33
    Autorem branky je PETR ROZHON – 3:6! Asistence: Martin Trapl.

39:17

37:17
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Tomáš Furch – 2 min., podrážení).

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 19. Rozhon (Stejskal, Prošek), 23. Vašíček (Kořán), 40. Rozhon (Trapl), 45. Prošek (Trapl, Strýček), 54. Krutina, 60. Prošek (Stejskal) – 10. Rohlík (Tlačil, Jelínek), 20. Furch (Seniov, Pinkas), 27. Rohlík (Tlačil, Saňa), 31. Bečvář (Saňa, Havlín), 32. Chlouba (Pinkas, Seniov), 35. Panna (Josefus, Zdeněk), 47. Seniov (Hlaváček), 52. Tlačil (Bečvář, Saňa), 59. Bečvář (Saňa, Panna)

HC Stadion Cheb: Horák (od 31. min. Kašpar) – Troška, Kořán Kulhánek, Leština (A), Strýček (C), Stejskal (A) – Fečo, Bubanec, Rozhon, Prošek, Holub, Berčík, Votoupal, Trapl, Krutina, Novotný, Vašíček.
    Trenér: David Speierl

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Jelínek, Hlaváček, Saňa, Zdeněk, Vinš – Pinkas, Tlačil, Panna (A), Bečvář, Josefus (C), Chlouba, Káník, Rohlík (A), Furch, Seniov.
    Trenér: Jan Tlačil

Rozhodčí: Němec – Zimmermann, Charvát