Slavia – Havířov 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 6:4 (kon.) | Vsetín – Kadaň 5:0 (kont.)
Přerov – Kolín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 5:2 (kon.)
Sokolov – Prostějov 5:4 (kon.) | Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.)
HC Slavia Praha
1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 08.01.2022, 11:15 • ZS Eden • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina A

To by bylo z Edenu vše. Tímto se s vámi loučím a těším se u dalšího atraktivního utkání dorostenecké ligy. (13:13:28)

Slávisté v domácím utkání nestačili na Mladou Boleslav. Dlouho drželi s hosty krok, jenže v posledních třech minutách druhé třetiny se vše zlomilo. Slavia inkasovala tři rychlé branky a bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině se pokusila skóre zvrátit, což se nepovedlo a Boleslav si z Edenu odváží vítězství.

57:56

57:05
    Hosté dohrávají utkání v oslabení, ale bez problému kontrolují vedení.

55:56
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Skok – 2 min., krosček).

55:41

53:41
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Sypecký – 2 min.).

53:01
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JÁCHYM PRŮŠEK nahodil kotouč na branku a zvýšil touto nenápadnou střelou na 6:1 pro hosty. Asistence: Adam Vlasák

52:36
    Zakázané uvolnění domácích.

50:56
    Slávisté tlačí soupeře, ale žádné ze zakončení zatím v brance neskončilo a skóre se nemění.

48:52
    S nahozením na branku z pravého kruhu neměl hostující brankář žádný problém

47:55
    Po jednom ze zakončení hostů došlo před brankou k drobné rozmíšce, ale rozhodčí ji vyřešili bez udělení trestů.

46:20
    Boleslav dobře brání a nepouští domácí do žádných větších příležitostí.

44:06
    Po střele od modré čáry tečoval puk Němeček těsně vedle branky.

42:24
    Slávisté vstoupili do třetí třetiny aktivně a snaží se zápas zdramatizovat.

40:01

40:00
    Slavia před třetí třetinou vystřídala brankáře. Odstoupil Šimon Vedral, kterého nahradil Ondřej Hodic.

Matyáš Kainz

Branky a nahrávky: 32. Filip (Tichý) – 8. Hasman (Hlinský, Dobner), 26. Gron (Šindelář), 37. Hradec (Kristek), 38. Moyseyev (Steklý), 39. Moyseyev (Šindelář, Gron), 54. Průšek (Vlasák)

HC Slavia Praha: Vedral (Hodic) – Karas, Kříženecký, Málek, Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Nemes, Krejčí, Tichý, Sander, Chludil, Filip, Skalský, Tomas, Němeček, Vosmík.
    Trenér: Ladislav Slížek

BK Mladá Boleslav: Hora (Forst) – Skok, Sypecký, Hlinský, Halman, Kubíček, Vlasák, Průšek – Šachl, Dobner, Hasman, Hradec, Kristek, Steklý, Moyseyev, Gron, Šindelář, Lisler.
    Trenér: Václav Pletka

Rozhodčí: Müller – Thuma, Jurak