Bohemians 1905 – Sparta B 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 7:0 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 2:3 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Pardubice – Ostrava 2:4 (kon.)
FK Mladá Boleslav
7:0 (3:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 08.01.2022, 10:30 • Mladá Boleslav - Umělá tráva • Tipsport liga • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:10:30)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 4:1. Rohy: 10:1.

Gólové představení domácího celku je u konce. Mladá Boleslav nakonec zvítězila nad druholigovým Táborskem vysoce 7:0.
    Začátek utkání se pomalu dostával do tempa a prvního gólu jsme se dostali ve 35. minutě, když se prosadil Fila. Následně domácí pokračovali v obrovském nátlaku a ve 42. minutě zvýšil vedení na 2:0 Douděra. Nakonec se Mladoboleslavští prosadili ještě jednou a to těsně před odpískáním poločasu, když se trefil Mašek.
    Druhá polovina byla opět v režii domácího celku. V 65. minutě otevřel brankový účet druhého poločasu Mužík. V 76. minutě se trefil také Pech. O čtyři minuty později získali Mladoboleslavští pokutový kop, který proměnil Matějovský a v 87. minutě se trefil také kanonýr Milan Škoda.
    Mladá Boleslav zvítězila nad Táborskem vysoce 7:0.

90

90
    Tentokrát skončila střela domácích zpoza vápna jen vedle pravé tyče.

89
    Hosté se dostali ve vápně ke střele a mohli alespoň korigovat výsledek, ale následné zakončení letělo vedle brány.
    87. Milan ŠKODA - 7:0

87
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Před koncem utkání nakonec padla ještě jedna branka a domácí nadělují svému soupeři sedmičku! MILAN ŠKODA napadal rozehrávku Táborska a nakonec hostující obranu donutil ke ztrátě míče, čehož využil, zbavil se obránce a zakončil z otočky přesně k pravé tyči.

87
    Presink Mladoboleslavských je opravdu vysoký a nepříjemný a Táborsko má velké problémy.

86
    Tam ovšem míč zachytila obrana Táborska a hosté se vrhli do rychlého brejku, ovšem domácí brankář včas vyběhl a odkopl míč do zámezí.

85
    Mladá Boleslav rozjíždí další útočnou akci ze své obrany a následně posunula hru na levou stranu.

84
    Táborsko získalo autové vhazování na své polovině, ale nemá moc voleb jak míč rozehrát.

82
    Domácí celek ovšem pokračuje v útočném nátlaku a nyní bude zahrávat rohový kop.
    80. Marek MATĚJOVSKÝ - 6:0

80
    K pokutovému kopu se postavil samozřejmě MAREK MATĚJOVSKÝ, který zakončil k pravé tyči, zatímco brankář šel na druhou stranu. Domácí celek tak zvyšuje své vedení už na 6:0.

80
    Byla nařízena penalta pro Mladou Boleslav!

79
    Domácí hráč se od poloviny hřiště dostal až do šestnáctky kde zakončoval, ale hostující brankář jej vychytal.

Michal Raška

Branky: 35. Fila, 42. Douděra, 45. Mašek, 66. Mužík, 76. Pech, 80. Matějovský (pen.), 87. Škoda

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Dancák, Douděra, Fila, Hlavatý, Jurásek, Ladra, Mašek, Mužík, Preisler, Smrž (střídali Bejbl, Dufek, Hönig, Langhamer, Matějovský, Pech, Škoda)
    Trenér: Karel Jarolím

FC SILON Táborsko: Pecháček – Plachý, Rydval, Navrátil, Tusjak – Šplíchal, Drozd, Schramhauser, Kalousek – Provazek, Mach
    Náhradníci: Jverve, Svatek, Vozihnoj, Kosek, Youri, Kotrč, Tsolakis

Trenér: Miloslav Brožek

Rozhodčí: Jan Petřík