Bohemians 1905 – Sparta B 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 7:0 (kon.) | Jablonec – Dukla Praha 2:3 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:0 (kon.) | Pardubice – Ostrava 2:4 (kon.)
FK Teplice
2:0 (1:0)
FK Varnsdorf
Sobota 08.01.2022, 13:00 • Mladá Boleslav - Umělá tráva • Tipsport liga • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:37:46)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:5.

Je konec. Teplice vyhrály nad Varnsdorfem 2:0.
    Vše podstatné v první půli se odehrálo na začátku utkání už ve 4. minutě, když o gól postaral Jan Fortelný. Následně byla hra celkem vyrovnaná, ale žádné větší šance jsme svědky nebyli.
    V 53. minutě to bylo už 2:0 pro prvoligový celek, neboť se prosadil Pavel Moulis. V 58. minutě sice Varnsdorf získal penaltu, ale tu Ondráček neproměnil po skvělém zákroku domácího brankáře. Poslední půl hodina hry nenabídla nic moc zajímavého.

90

89
    Varnsdorf chce alespoň korigovat výsledek jedním gólem, ale nyní se hosté dostali s míčem mimo hrací plochu.

87
    Teplice podnikly útok po levém křídle, ale nedostaly se do zakončení.

85
    Zbytečná ztráta míče na straně domácích a Varnsdorf si centrem z pravé strany vytvořil dobrou příležitost, ovšem zakončení z voleje se nepovedlo.

84
    Obrana Teplic si poradila a odkopla míč do bezpečí. Posléze sice ještě přišla střela hostujícího hráče, ale ta letěla nad bránu.

83
    Po centru bude následovat tako rohový kop, protože míč odvrátila domácí obrana do zámezí.

82
    Hosté se snaží něco vymyslet a nakonec získali volný kop na pravé straně.

80
    Bohužel toho k vidění momentálně moc není, neboť hra postrádá nějaké tempo a bojuje se o míč především ve středu hrací plochy.

78
    Moulis se snažil dostat za obranu do rychlého brejku, ale jako první byl u míče hostující obránce.

76
    Po chvíli ale pomezní rozhodčí zvedl praporek na signalizaci ofsajdového postavení.