Bristol – Fulham 0:1 (po pr.) | Burnley – Huddersfield Town 1:2 (kon.) | Millwall – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Leicester – Watford 4:1 (kon.) | Newcastle – Cambridge 0:1 (kon.) | Port Vale – Brentford 1:4 (kon.)
West Brom – Brighton 1:2 (po pr.) | Hull City – Everton 2:3 (po pr.) | Chelsea – Chesterfield 5:1 (kon.)
Swansea – Southampton 2:3 (po pr.)
Leicester City
4:1 (2:1)
Watford FC
Sobota 08.01.2022, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • FA Cup • 3. kolo

To je ode mě vše. U dalších zápasů FA Cupu se těším na počtenou! (18:05:03)

Statistiky zápasu

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:11.

Ve drůhé půlil přidali hráči Leicestru další dvě branky. Nejprve zakončil přesně po přihrávce Lookmana a posvěcení videoasistenta Harvey Barnes. V 85. minutě pak dal skóre výslednou podobu po úspěšné dorážce Marc Albrighton. Lišky tak zvládly tento duel poměrem 4:1 a mohou tak dále pomýšlet na obhajobu loňského vítězství.

90+9

90+9
    Útočnou akci Barnese zatavil praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.

90+9
    Centr od praporku nebyl přesný. Následně se na druhou stranu vydal Forde, narazil však na Tielemanse.

90+8
    Barnesův centr srazil jeden z obránců Watfordu na rohový kop.

90+7
    K přímému kopu se postavil sám faulovaný hráč. Ten však svojí střelu nasměroval pouze nad branku.

90+6
    Vestergaard na hranici šestnáctky fauloval Cucha, a tak bude mít Watford k dispozici velmi dobrou standardku.

90+5
    Ngakia prokličkoval mezi čtyřmi protihráči, načež vystřelil z hranice vápna. Střela ovšem nebyla přesně umístěna, a tak ji Ward v pohodě zachytil.

90+4
    Ani tentokráte neměla obrana Leicestru s centrem od rohového praporku větší problémy. Následně Cucho poslal k zemi McAteera, a tak Lišky budou rozehrávat v klidu na své polovině.

90+3
    Celá situace se bude opakovat po dobré obranné práci domácích.

90+3
    Nyní budou mít hosté k dispozici rohový kop.

90+2
    Watford nyní vyvíjí větší útočnou aktivitu a snaží se aalespoň o korekci výsledku.

90+2
    Cucho si nabíhal na centr z pravé strany, na míč ale nakonec nedoskočil.

90+1
    Vzhledem k předchozím technickým problémům na domácím stadionu nastavuje rozhodčí ve druhé půli devět minut.

90
    Cucho pelášil směrem dopředu. Vestergaard společně s Coudhurym se ale stačili vrátit včas a o šanci jej připravili.

89
    Alves nabízel balón zleva do volného prostoru, tam ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. Leicester se ale přeci jen na míči udrží, jelikož bude zahrávat rohový kop.

88
    McAteer uvede míč do hry poté, co jej hráči Watfordu dostali za autovou čáru.

Lukáš Losleben

Branky: 7. Tielemans (pen.), 25. Maddison, 55. Barnes, 85. Albrighton – 27. Pedro

Karty:   36. Daley-Campbell (LEC)

Leicester City: Ward – Daley-Campbell, Vestergaard, Brunt, Albrighton (C) – Tielemans, Choudhury – Barnes, Maddison, Lookman – Perez
    Náhradníci: Alves, Brabroke, Marcal-Madivadua, McAteer, Nelson, Schmeichel, Stolarczyk

Trenér: Brandon Rodgers

Watford FC: Bachmann – Morris, Sirralta, Cathcart, Ngakia – Sissoko (C), Cleverley – Cucho, Tufan, Pedro – Fletcher
    Náhradníci: Agyakwa, Conteh, Elliot, Forde, Gosling, Kamara, King, Kucka, Sema

Trenér: Claudio Ranieri

Rozhodčí: Mike Dean