Rayo Vallecano – Real Betis 1:1 (kon.) | Sevilla – Getafe 1:0 (kon.) | Alavés – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Osasuna – Cádiz 2:0 (kon.) | Villarreal – Atlético 2:2 (kon.)
Deportivo Alavés
0:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 09.01.2022, 18:30 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španělská LaLiga • 20. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:27:49)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:11.

Je konec. Deportivo Alavés nakonec remizovalo s Athleticem Bilbao bez branek. Ve 33. minutě se De la Fuente dostal ke hlavičce, ale tu poslal mimo. V 55. minutě to zkoušel lobem Duarte, ale Simón jeho velmi dobrý pokus vyrazil nad bránu. V 70. minutě se Athleticu naskytla dobrá příležitost na gól, ale ten nepadl. O minutu později pálil Berenguer, ale domácí gólman Pacheco předvedl jistý zákrok.
    Athletic Bilbao remizovalo s Deportivem Alavés.

90+3

90+2
    Balón zavítal jen do zámezí a Deportivo ještě bude mít autové vhazování.

90+1
    Domácí se sice diví, ale následuje autové vhazování pro Bilbao.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

88
    Hosté chtějí rozhodnout utkání, ale tempo hry je pomalé.

86
    Bilbao sice získalo míč ve středu hrací plochy, ale následně o něj přišlo a hosté se provinili faulem.

85
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Miguel De la Fuente, přichází Facundo Pellistri.

84
    Nico Williams se dopustil útočného faulu a opět je tak hra pozastavená.

83
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Dani García, přichází Mikel Vesga.
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Nico Serrano.

82
    Miguel De la Fuente se sice snažil dostat do zakončení po centru z levé strany, ale nedostal se přes hostujícího obránce.

80
    Zbývá posledních deset minut a stále čekáme na gólovou radost.

78
    Faul Raúla Garcíi ve středu hrací plochy.

76
    Athletic se snaží svého soupeře dostat pod tlak, ale střelecký pokus z levé strany letěl vedle brány.

75
    Nico Williams zkoušel odcentrovat z pravé strany do vápna, ale obrana Alavése odvrátila kotouč.