Žďár n/S – Vel. Meziříčí 3:6 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:6 (2:2, 1:2, 0:2)
HHK Velké Meziříčí
Úterý 18.01.2022, 18:00 • ZS ŽDÁR NAD SÁZAVOU • 2. liga skupina Východ • 32. kolo

Konec zápasu. (20:08:16)

58:15
    Icing hosté.

57:05
    Bureš se hnal za dlouhým pukem. Hostující brankář vyrazil proti a došlo ke srážce, po které se Juda těžce zvedal z ledu.

53:33
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    MIROSLAV JUDA navyšuje vedení o tři branky. Z blízka prostřelil Slámu. Nutno podotknout, že nyní si hostující útočníci dělali s domácí obranou co chtěli.

52:32
    Jícha v brankovišti povalil hostujícího brankáře a domácí jsou vykázáni ven z třetiny.

51:25
    Filip Střecha pálí z mezikruží a Sláma jeho pokus kryje.

51:14
    Icing Plamenů.

50:23
    LUKÁŠ PATÁK kompletuje hattrick. Z blízka si povodil brankáře a stahovačkou mezi nohy zvednul puk pod víko. Sláma byl bezmocný.

46:59
    Malec trefuje tyč.

45:36
    Jícha nebezpečně pálil na Judu. Ten kryje maskou.

43:36
    Střecha pálil na Slámu, který kryje a následovala pošťuchovaná mezi bývalými spoluhráči.

42:49
    Bureš dostal puk do třetiny. Následně Gregar nabil Wasserbauerovi a ten v pádu pálí jen do brankáře.

41:46
    Jícha sám před brankářem, ale ten mu skvěle zmenšil úhel a nedal mu šanci skórovat.

40:01

40:00

37:19
    A obratem se hosté ujímají vedení. Další rychlá akce a puk končí za zády Slámy. Tentokrát se z blízkosti prosadil TOMÁŠ STŘECHA.

36:59
    Hosté se štěstím srovnávají. Puk nahozený zpoza branky skončil v brance. Sami hráči se diví z branky. S největší pravděpodobností si jej srazil Sláma do branky. Střelec branky je LUKÁŠ PATÁK.

36:08
    Ofsajd hostů.

35:00
    Adam zkoušel štěstí bekhendem, ale bez úspěchu.

Tomáš Michal

Branky a nahrávky: 7. PROKŠ (Kovářů, Lojek), 17. PLEVA (Wasserbauer, Bureš), 35. KOVÁŘŮ (Gregar, Lojek) – 4. JUDA, 8. PATÁK (Malec, Juráň), 37. PATÁK (Vlašín Petr), 38. STŘECHA T (Juda, Ambrož), 51. PATÁK (Malec), 54. JUDA (Střecha, Křenek)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma(Čáp) – Macek, Vašíček, Lojek, Čermák, Půža, Pleva(C) – Kovářů, Wasserbauer, Adam, Bureš, Čermák D., Prokš, Jícha, Chlubna, Gregar
    Trenér: Martin Sobotka

HHK Velké Meziříčí: Juda(Šťourač) – Ambrož, Báňa, Burian, Maštera, Vlašín M., Vlašín P., Kochánek – Srnad, Malec, Juráň, Doležal, Paták, Střecha T., Juda, Barák, Křenek, Střecha F.

Rozhodčí: Jan Grygera – Pavel Mikšík, Heinrich Král