Elche – Alavés 3:1 (kon.) | Mallorca – Cádiz 2:1 (kon.) | Celta Vigo – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
Osasuna – Sevilla 0:0 (kon.)
Celta de Vigo
2:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Sobota 05.02.2022, 18:30 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 23. kolo

To už je z mojí strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (20:26:36)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 4:8. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:17.

Fotbalisté Celty přehráli Vallecano zaslouženě 2:0. Domácí byli lepším týmem, soupeře za celý zápas nepustili k nějaké větší příležitosti. Oba góly Viga vstřelil Brais Méndez. Ten ve 12. minutě napálil do sítě míč, který k němu vyboxoval brankář Dimitrievski. V 80. minutě pak skóroval efektní patičkou po rohovém kopu.

90+4

90+3
    Domácí ještě mohli udeřit z rychlého protiútoku. Střídající Nolito vysunul Braise Méndeze, který udělal kličku brankáři. Po ní se ale dostal až k brankové čáře a z téměř nulového úhlu už prostor mezi tyčemi netrefil.

90+2
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Denis Suárez, přichází Néstor Araujo.

90+1
    Tak ještě tří minuty!

90
    Běží už poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik ještě sudí nastaví, ovšem Celta je hodně blízko k vítězství.

88
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Nolito.
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Augusto Solari.

86
    Hosté zahrávali standardní situaci. Isi Palazón střílel jen do bleděmodré zdi.

84
    Centr Falcaa nadělal domácím problémy. Sergi Guardiola se ale na zadní tyči nedokázal prosadit do zakončení.

82
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Renato Tapia.
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Esteban Saveljich, přichází Sergi Guardiola.

80
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Domácí zvyšují svůj náskok! Exekuce rohového kopu se ujal právě Denis Suárez. Ten nacentroval na přední tyč, kde balón zasáhl patičkou BRAIS MÉNDEZ a brankář Dimitrievski se za jeho zakončením jen ohlédl – 2:0.

80
    Rána Denise Suáreze zpoza šestnáctky byla zablokována. Bude z toho roh pro Vigo...

79
    Z ochozů se ozývá skandování „Celta, Celta.“ Domácí fanoušci samozřejmě doufají v plný bodový zisk.

78
    Domácí se po rohu ubránili. Radamel Falcao se k zakončení nedostal.

78
    Álvaro García centroval z levé strany. Hledal Isiho Palazóna, před ním však poslal míč na roh Cervi.

76
    Hosté dobře zakombinovali na levé straně. Centrovat se snažil Santi Comesaña, obrana Celty však míč před bránu nepustila.

74
    Carlos Domínguez se prezentoval dobrým obranným zákrokem, když odvrátil centr, který směřoval před bránu Celty.