Saint-Étienne – Montpellier 3:1 (kon.) | Monaco – Lyon 2:0 (kon.)
AS Monaco
2:0 (2:0)
Olympique Lyon
Sobota 05.02.2022, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:56:24)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:14.

Je konec. Monako zvítězilo nad Lyonem v poměru 2:0.
    Už ve 2. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Lucas. V 15. minutě se Lucas opět dostal do šance, ale Lopes jej vychytal. Ve 27. minutě poslal Monako do dvoubrankového náskoku Ben Yedder. Ve 42. minutě bylo málem sníženo, ale Dembélé nedokázali vsítit branku. Druhý poločas nebyl moc atraktivní, ale v 52. minutě se Lukeba ocitl v dobré šanci, ovšem jeho pokus vyrazil brankář Nübel. Následně si Monako pohlídalo konec zápasu a nepřipustilo drama.
    Monako zvítězilo nad Lyonem 2:0.

90+7

90+5
    Junior Castello Lukeba byl zfaulován ve středu hrací plochy.

90+4
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Rayan Cherki, přichází Habib Keita.

90+3
    Rayan Cherki má ještě zdravotní problémy ke konci nastaveného času.

90+2
    Wissam Ben Yedder se dostal do šance, ale Junior Castello Lukeba se skvěle vrátil a zblokoval jeho pokus.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

88
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sofiane Diop, přichází Maghnes Akliouche.
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Bradley Barcola.

87
    Maxence Caqueret zatáhl záchrannou brzdu a přerušil brejk soupeře.

86
    Ovšem defenzíva domácích dokázala znovu odvrátit míč a Lyon prostě neví.

84
    Faul ze strany Monaka a následuje tak volný kop Lyonu.

83
    Léo Dubois sice centroval z pravé strany do vápna, ale Axel Disasi byl opět fantastický a nenechal se Dembelého dostat do zakončení.

81
    Lucas Paquetá šel do souboje se soupeřem příliš tvrdě a dopustil se faulu. Frustrace na hráčů Lyonu jde znát.

79
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Jean Lucas, přichází Eliot Matazo.

77
    Rayan Cherki si udělal místo do vápna, ale následně vypálil jen nad bránu soupeře.

75
    Moussa Dembélé se ocitl v dobré šanci, ale jeho pokus opět zblokoval Axel Disasi.