Augsburg – Union Berlín 2:0 (kon.) | Bielefeld – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Freiburg 1:0 (kon.)
Mohuč – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Stuttgart – Frankfurt 2:3 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 3:2 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
1:1 (1:1)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 05.02.2022, 15:30 • SchücoArena, Bielefeld • Německá Bundesliga • 21. kolo

Je za námi utkání dvou týmů ze spodních pater Bundesligy, které nakonec skončilo dělbou bodů po remíze 1:1. Bielefeld tak i po dnešku pokračuje v sérii bez prohry, která momentálně čítá šest utkání. Domácí se prosadili jako první v 19. minutě, kdy se parádní střelou zaskvěl Janni Serra. Ještě před pauzou však Borussia po zásluze srovnala, trefil se Alassane Pléa. Ve druhém poločase jsme viděli poměrně otevřený fotbal z obou stran, ale žádná další branka nepadla.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (17:27:54)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:18. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:10.

90+5

90+4
    Rozběhla se nám poslední minuta utkání. Do pokutového území Mönchengladbachu míří dlouhý nákop.

90+3
    Žlutou kartu dostává Alassane Pléa (Borussia Mönchengladbach).

90+2
    Domácí předvedli velmi nepřesný centr zprava. Rozehrávky se tak ujímá Yann Sommer.

90+1
    Už začal probíhat nastavený čas. Nad rámec řádné hrací doby se budou přidávat 4 minuty.

89
    Vypadá to, že se posledně jmenovaný hráč navíc zranil. Uvidíme, jestli v úplném závěru náhodou nebude střídat.

89
    Florian Krüger vyslal z levého křídla nepříjemný centr pro obranu hostů, avšak Rámí Binsibajní stačil balón odehrát.

88
    Jonas Hofmann znovu pádil vpřed ve velké rychlosti. Pod nohy mu však skočil precizně skluzující obránce.

87
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Kunze, přichází Manuel Prietl.
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Gonzalo Castro.

86
    Fabian Klos nabral rychlost po levém křídle. Jeho přízemní pas ovšem nebyl přesný, takže dopředu už míří Mönchengladbach.

85
    Patrick Wimmer si navedl míč k šestnáctce, odkud se snažil po zemi střílet. Přišel však další blok, po kterém se sám Wimmer ujme exekuce rohového kopu.

84
    Viděli jsme přečíslení hostů tří proti dvěma. Jonas Hofmann se spoluhráči pokoušel předložit finální přihrávku, ale nepovedlo se mu to.

82
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Marcus Thuram.

82
    Žlutou kartu dostává Stefan Lainer (Borussia Mönchengladbach).

81
    Blížíme se do úplného závěru tohoto utkání. Co nejpřesnější kombinaci se teď pokouší založit domácí tým.

80
    Po nepřesném zakončení přichází na řadu odkop od branky domácího celku.

79
    Rámí Binsibajní se po levé straně snažil dostat do pokutového území. Předvedl dvě přešlapovačky, jenže poté napálil jen před sebou stojícího hráče.