SHC Maloměřice – Královo Pole | 28:28 (kon.) | | | Dukla – Lovosice | 37:30 (kon.) | | | Kopřivnice – Plzeň | 23:26 (kon.) |
Karviná – Hranice | 33:28 (kon.) | | | Zubří – Nové Veselí | 31:24 (kon.) |
Písek – Kynžvart | 27:26 (kon.) | | | Olomouc – Poruba | 39:17 (kon.) | | | Slavia – Hodonín | 33:25 (kon.) |
Šaľa – KPR Ruch | 29:30 (kon.) | | | Dunajská Streda – Michalovce | 27:26 (kon.) | | | Zlín – Most | 27:32 (kon.) |
konec
KH ISMM Kopřivnice
23:26
(14:16)
Talent tým Plzeňského kraje
Vít Muzikář
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
24 | B | M. Ibrahím | 0/0 | 0 | 0 | ||
74 | B | L. Podolský | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 3/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 4/0 | 2 | 1 | ||
26 | PS | R. Doležel | 0/0 | 0 | 2 | ||
23 | SS | D. Grizelj | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 7/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 5/0 | 0 | 0 | ||
6 | LK | J. Ježek | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | O. Kancel | 1/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 0/0 | 1 | 1 | ||
18 | LS | J. Polcar | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 1/0 | 1 | 0 | ||
Nespecifikovaný hráč | 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 23/0 | 5 | 0 | 4 | 0 | ||
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 5/4 | 1 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 3/0 | 0 | 1 | ||
7 | SS | L. Kaplan | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | M. Korbel | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | P. Linhart | 5/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 2/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | D. Režnický | 1/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 1/0 | 0 | 1 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 1/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 1/0 | 0 | 1 | ||
13 | LS | M. Škvařil | 4/0 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 25/4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
KH ISMM Kopřivnice:
Mo. Ibrahím, Podolský – Střelec, J. Ježek, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Polcar, Grizelj, Doležel, Brito Benítez, Musálek, Hanus, Bukovský, Kancel.
Náhradníci:
Trenér: Aleš Chrastina
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, Kaplan, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Korbel, Vinkelhöfer (C), Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér: Petr Štochl
Náhradníci:
Trenér: Aleš Chrastina
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, Kaplan, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Korbel, Vinkelhöfer (C), Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér: Petr Štochl
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Diváci:
Nejvíce branek: Jan Gřes 7, Hanus 5, Čadra 4 – Douda 5/4, Linhart 5, M. Škvařil 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 5/0 – 5/4. Vyloučení: 4:4. ČK: Stehlík (PLZ).