HC Stadion Vrchlabí
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 07.02.2022, 18:00 • DD Elektromont Aréna • Chance liga • 39. kolo

Ode mne to je z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek pondělního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (20:31:49)

Máme tu konec utkání, které skončilo výhrou Dukly Jihlava 2:3 po prodloužení. Rozhodující branku v prodloužení dal MATĚJ ZADRAŽIL.

60:15 Matěj ZADRAŽIL - 2:3

60:15
    Dukla právě vstřelila branku!
    Prodloužení moc dlouho netrvalo a utkání rozhodl přesnou ranou po přihrávce Mareše z levé strany MATĚJ ZADRAŽIL. Asistence: Lukáš Mareš, Filip Helt.

60:01
    Buly pro Duklu.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla a tak následuje prodloužení.

60:00

59:49
    Rána Mareše od modré skončila v lapačce Soukupa.

59:36
    Patrik Urban byl na útočné modré podražen, ale rozhodčí zůstávají v klidu.

59:15
    Vypadá to, že půjdeme do prodloužení.

58:00
    Mrňa vystihl nepřesnou přihrávku Dukly, ale místo střely poté zvolil přihrávku, která zamířila pouze na hokejky hostů.

57:09
    Ofsajd zastavil Michala Machače.
    56:27 Ivan LYTVYNOV - 2:2

56:27
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Máme srováno. Kusý zavezl puk na pravé straně do útočného pásma a přihrávkou našel najetého IVANA LYTVYNOVA, který překonal Žukova. Asistence: Denis Kusý.

55:45
    Čachotský z pravého kruhu trefil lapačku Soukupa.

54:47
    Komerční přestávka.

54:25
    Patrik Urban nedokázal uklidil za záda Žukova skákavý puk.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 25. Koffer (Linhart, Lytvynov), 57. Lytvynov (Kusý) – 46. M. Zadražil (Kowalczyk, T. Harkabus), 53. Kowalczyk (F. Seman, T. Havránek), 61. M. Zadražil (L. Mareš, Helt)

HC Stadion Vrchlabí: J. Soukup (O. Štěpánek) – Linhart (C), Lytvynov, Kajínek, T. Kynčl, M. Voženílek, Nedbal, Oliva – Heřman (A), M. Machač, Kusý – T. Urban, T. Kaut (A), Mrňa – Matýs, P. Urban, D. Chalupa – Koffer, O. Rohlík, Pochobradský.
    Trenér: Tomáš Jirků

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, Zeleňák, Kachyňa, Eliáš, A. Rutar – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Helt – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Havránek, F. Seman, Houška.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Petružálek, Pilný – Jindra, Zídek