Švédsko – Lotyšsko 3:2 (kon.) | Finsko – Slovensko 6:2 (kon.) | USA – Čína 8:0 (kon.)
Kanada – Německo 5:1 (kon.)
HC Olomouc
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
AZ Havířov
Čtvrtek 10.02.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

U dalších mládežnických zápasů na shledanou. (20:09:50)

Do první třetiny vkročili aktivněji domácí Kohouti, poté začaly být síly na ledě vyrovnané. Po první třetině odcházely celky do kabin bez branek. Ve druhé třetině otevřel skóre zápasu olomoucký Viktor Šulgan. V druhé polovině třetiny vyrovnali hosté z krásné kombinace, o zakončení se postaral Antonín Karas. Rychlým havířovským gólem na začátku třetí třetiny poslal svůj tým do vedení Patrik Ungr, který se ocitl v samostatném uniku. Olomouc poté velmi silně tlačila v útočné polovině, na havířovského Přecechtěla však bohužel recept nenašla. Domácí to ke konci třetí třetiny zkusili v šesti, to vyústilo třetí branku hostů, jejímž autorem byl Olaf Zachariasz. Havíři tak ukončují dlouhou olomouckou šňůru výher, a odváží si z Olomouce plný počet bodů.

59:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    OLAF ZACHARIASZ trefuje prázdnou olomouckou branku.

59:00
    Už jen minutu mají domácí na vyrovnání skóre.