Vancouver – Toronto 3:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 2:5 (kon.) | St. Louis – Chicago 5:1 (kon.)
Minnesota – Carolina 3:2 (kon.) | Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Washington – Ottawa 1:4 (kon.)
Montreal – Buffalo 3:5 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Dallas – Colorado 0:4 (kon.)
St. Louis Blues
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 13.02.2022, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Česká a slovenská stopa v utkání:

St. Louis: V dresu St. Louis nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.

Chicago: Jakub Galvas (0+0)
    Dominik Kubalík (0+1) (04:41:51)

Utkání skončilo jasnou výhrou domácích 5:1, když ve třetí třetině skórovali Sundqvist a Kyrou.
    Mnoho důležitých zákroků si připsali také oba brankáři, kteří několikrát zachránili svůj tým od inkasované branky. Děkuji vám za pozornost, hezký zbytek víkendu a u dalších přenosů zase někdy na počtenou.

Poslední minuta utkání.
    55:38 Jordan KYROU - 5:1

55:38
    St. Louis právě vstřelilo branku!

Domácí přidávají další gól! Schenn poslal zpoza brány puk na hůl JORDANA KYROUA, který z otočky překonal Fleuryho a poslal kotouč do odkryté brány. Asistence: Brayden Schenn a Ryan O´Reilly.

54:09
    Kotouč skončil na střídačce St. Louis, vhazovat se bude ve středním pásmu. Následuje komerční přestávka.

52:22
    Seth Jones se ocitl ve skvělé příležitosti, ale skvělý zákrok předvedl gólman Husso, který tak uchránil domácí od inkasované branky.

50:35
    Delší dobu se hraje bez přerušení, oba týmy si puku moc dlouho neužijí.
    47:11 Oskar SUNDQVIST - 4:1

47:11

Další branka domácích! Mikkola vypálil na Fleuryho bránu. Fleury sice puk vyrazil, ale pouze na hůl před bránou stojícího OSKARA SUNDQVISTA, který dorazil kotouč do odkryté brány. Asistence: Niko Mikkola a Brandon Saad.

46:48

44:48
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Calvin de Haan – 2 min., držení).

44:20
    Fleury ukryl puk pod lapačku. Vhazování před jeho bránou.

42:00
    První zásah ve třetí třetině má Fleury.

40:08
    Puk mimo hřiště, vhazování ve středním pásmu.

40:01

Je za námi druhá třetina. Na jejím začátku dokázalo Chicago snížit díky trefě Dylana Stromea v přesilovce 5 na 3, ale 41 vteřin před koncem druhé třetiny skóroval Vladimir Tarasenko.
    Uvidíme, jaká bude poslední třetina. Třetí třetina začne zhruba ve 3:56.

40:00

Mateo

Branky a nahrávky: 9. Perron (Faulk, B. Schenn), 12. Joshua (Krug, Sundqvist), 40. Tarasenko (R. Thomas, Bučněvič), 48. Sundqvist (Mikkola, Saad), 56. Kyrou (B. Schenn, R. O'Reilly) – 23. D. Strome (P. Kane, D. Kubalík)

St. Louis Blues: Husso – Parayko, Mikkola, Faulk, Krug, Bortuzzo, Walman – Kyrou, R. O'Reilly (C), B. Schenn (A) – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučněvič – Perron, I. Barbašev, Saad – Sundqvist, Joshua, K. Kostin.
    Trenér: Berube

Chicago Blackhawks: M.-A. Fleury – S. Jones, de Haan, J. Galvas, McCabe, C. Murphy (A), C. Jones – P. Kane (A), D. Strome, D. Kubalík – Hagel, Dach, DeBrincat (A) – Lafferty, Jo. Slavin, Borgström – Entwistle, R. Carpenter, Kurashev.