Prešov – Nitra 0:5 (kon.) | Poprad – Košice 1:7 (kon.) | Zvolen – Trenčín 2:1 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 5:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (2:2, 0:1, 3:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 13.02.2022, 17:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 35. kolo

Liptovský Mikuláš predviedol v tretej tretine trojgólový obrat, celkovo zvíťazil nad Novými Zámkami 5:3 a zaznamenal ďalšie cenné tri body. (19:20:33)

59:33
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Zlá prihrávka hostí, zachytil ju Handlovský v obrannom pásme, prihral ALEKSIMU VARTTINENOVI, ktorý ešte z vlastnej polovice trafil prázdnu bránu.
    Asistencia: Lukáš Handlovský

59:05
    Bránka hostí je už prázdna, po icingu sa vhodí pred Kozlom.

58:02
    Elo oslobodil svoj tím, nepíska sa ani zakázané uvoľnenie.

56:56
    Farleyho pokus zrazil Kriška na domácu striedačku.

56:35
    Odpískaný icing, hra sa sťahuje pred Kozela, ktorý nemal v tretej tretine až toľko práce.

55:28
    ALEKSI VARTTINEN si spracoval prihrávku Hovorku, vošiel do útočnej tretiny a príklepom zakončil k vzdialenejšej žŕdke, trafil medzi Bakalov betón a lapačku. Bakala na strelu videl, napriek tomu mu prekĺzla do siete.
    Asistencia: Marek Hovorka

54:42
    Ďurina chcel strieľať spoza obrancu, ale dostal poriadny hit.

53:57
    Uhrík nemal rýchlosť, ale vystrelil po ľade, Bakala prerušil hru.

53:00
    Po prihrávke Hovorku zakončoval z otočky Kriška, tesne minul.

52:07
    Ligas strieľal, Uhrík sa mu obetavo hodil do strely.

51:46
    Obdržálek hľadal dlhou prihrávkou Uhríka, ten sa však puku nedotkol a je pískané zakázané uvoľnenie.

50:36
    Gól však platí, domáci využívajú presilovú hru a vyrovnávajú na 3:3. Autorom gólu je MARTIN KRIŠKA, asistovali mu Marek Hovorka a Lukáš Handlovský.