Detroit – Colorado 2:5 (kon.) | Montreal – Buffalo 4:0 (kon.) | Tampa – Edmonton 5:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Čtvrtek 24.02.2022, 19:15 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

To je od nás pro dnešek vše. Těšíme se na vás u dalšího utkání Extraligy dorostu. (21:15:47)

Poslední třetina proběhla v docela v klidném tempu. Přerovští se sice ze začátku drželi více v útočném pásmu. Od poloviny periody se však centrum dění přesunulo do útočného pásma Olomouce, která se snažila na svého soupeře vyvinout dostatečný nátlak a vyrovnat. V poslední minutě si domácí taktéž vzali oddechový čas, aby si dostatečně probrali své následující počínání. Do konečné sirény však již žádný gól nepadl a všechny body tak bere Přerov.

59:29
    Domácí se drží v útočném pásmu, ale na Ryšavého se jim vystřelit nedaří.

59:04
    Olomoučtí se v poslední minutě snaží na svého soupeře vyvinout nátlak, ale neúspěšně.

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

57:59
    Domácí svého soupeře nepouští k puku. Sami se ke střelám ale nedostávají.

56:39
    Hosté po rozehrání u modré na chvíli dobruslili do útočného pásma. Zde ale moc dlouho nesetrvali a byli opět odsouzeni k obranné hře ve svém pásmu.

55:37
    Hra se odehrává u přerovské brány, kde si však kotouč Olomoučtí útočníci pouze nahrávají.

54:03
    Konobejl se pokusil sám projet přes celý Přerovský tým až k bráně Ryšavého, jeho pokus však skončil až za bránou, kde si od něj puk s převzali Přerovští hráči a vystřelili ho z jejich obranného pásma.

52:04
    Na hráčích jde poznat značná únava, a tak se jim nedaří dostat k úspěšným zakončením.

50:58
    Ani jednomu celku se nedaří dostat do výhodné akce a využít jí.

49:54
    Domácí jsou i nadále v útoku, kde vysílají několik střel, všechny ale končí v gólmanově lapačce.

48:16
    Přerovu se podařilo dostat pouze do středního pásma, zde si kotouč pod své hokejky opět přebrali domácí a hru přesunuli opět k Ryšavému.

47:06
    Olomouci se podařilo dostat do útočného pásma, kde se také poměrně dlouho udrželi. Chyba v podobě nepřesné nahrávky však zavinila, že se ke kotouči dostali Přerovští, kteří neváhali a vyrazili vstříc olomoucké bráně.

45:58
    Hostům z Přerova se daří udržet se před Čerbákovou bránou, k úspěšné střele se ale nedostávají.

44:24
    Centrum dění se nyní drží především ve středním pásmu, jen málokdy se jednomu z celků podaří dostat do útoku.

43:07
    Domácí vysílají několik střel na Ryšavého, ten je však všechny úspěšně odráží.

41:55
    Olomoučtí se dostali do útoku a své soupeře nepouští z pásma.

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 27. Neoral (Pastrnek), 29. Miškovský (Šenk) – 1. Kuchta (Galnor, Svozil), 18. Kuchta (Hanák M., Svozil), 28. Hanák M. (Galnor, Svozil)

HC Olomouc: Čerbák (Frgál) – Drábek (C), Marek, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský (A), Jeřábek, Pastrnek, Izák, Bošek, Konobejl, Neoral, Belan.
    Trenér: Křivohlávek

HC ZUBR Přerov: Ryšavý (Vojtek) – Škňouřil, Pohanka, Svozil, Polame, Harásek, Veselý (A) – Galnor, Hanák M., Hanák J. (A), Kolařík, Toman, Kuchta (C), Šindler, Koudela, Dobřecký, Svoboda.
    Trenér: Kudělka

Rozhodčí: Karpíšek – Štěrba, Viskot.