Detroit – Colorado 2:5 (kon.) | Montreal – Buffalo 4:0 (kon.) | Tampa – Edmonton 5:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
HC Olomouc
4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 24.02.2022, 16:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 4. kolo

Zápas je u konce. Skóre se ve třetí třetině už nezměnilo. Na konci se ale udála bitka, za kterou bylo hned několik hráčů vyloučeno. Kladno tak ani ve čtvrtém zápase nadstavby nebere body. Zato Olomouc vítězí potřetí ze tří pokusů. (18:25:07)

59:19
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., vysoká hůl).

58:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Zdeněk Nedvěd.

55:35
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Kučera – 2 min., sekání + 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Šíma – 5 min. + osobní trest do konce utkání).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Lukáš Sýkora – 2 min., sekání).

46:21
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Marek Matašovský – 2 min., sekání).

44:28
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Hykel – 2 min., zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník). Trest odpyká Zdeněk Nedvěd.

43:37
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

40:01

Druhá třetina byla jednoznačně zajímavější. Olomouc se dokázala dostat na rozdíl dvou branek. Následně inkasovala v oslabení, ale pak přidala čtvrtou branku a do poslední části si tak dvoubrankový náskok stejně odnese.

40:00

32:30
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tobiáš Handl – 2 min., hrubost).

29:54
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV KOČÍ. Asistence: Jan Kučera a Šimon Groch.

29:15
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jiří Burger – 2 min., hákování).

28:35
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LADISLAV FUNK. Asistence: Filip Staněk a Lukáš Sýkora.

26:41
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Adam Havel – 2 min., nedovolené bránění).

25:59
    Autorem branky je JOSHUA JAMES MÁCHA. Asistence: Tobiáš Handl.

25:51
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku).

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 13. Matašovský (Handl, Poledna), 24. Fasner (Handl), 26. Mácha (Handl), 30. Kočí (Kučera, Groch) – 20. Sýkora (Staněk), 29. Funk (Staněk, Sýkora)

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – Kočí, Přecechtěl, Groch, Panáček, Stratil, Poledna (C) – Kučera, Havel, Zapletal, Fasner, Matašovský, Fibigr, Handl (A), Mácha (A), Ruda
    Trenér: Karel Beran

Rytíři Kladno: Hykel (Gabriška) – Strnad, Staněk (A), Perný, Burger, Funk (C), Sýkora – Hurta, Kočka, Šimek, Šíma, Kuzďas, Kouba, Nedvěd
    Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Šudoma, Grygera – Vašíček, Blažek