Trenčín – HC Slovan 0:4 (kon.) | Nové Zámky – Michalovce 3:5 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 0:1 (2:4 po s.n.)

59:22
    V závere stretnutia mohutný potlesk v stoji v Nitra aréne.

58:43
    Raskobovi sa otvoril priestor na pravej strane, nakorčuloval si to pred bránku, vystrelil ale brankár hostí jeho pokus stihol zastaviť a hru prerušiť.

57:20
    Honzík si pripisuje úspešný zákrok a hra je prerušená.

57:03
    Puk za bránkou hostí a obe mužstvá striedajú počas hry.

56:11
    Ofsajd Zvolen.

55:22
    Necelých päť minút pred koncom tretiny je o víťazovi stretnutia rozhodnuté a hrá sa s minimom prerušení.

53:50
    Hostia v plnom počte.

53:29
    Nemcovu strelu zastavil Rahm a hra je prerušená.

52:32
    Nitra aréna sa baví hokejom. Na štadióne je skvelá atmosféra, ktorá je aktuálne podporená veľkou vlajkou putujúcou po štadióne nad hlavami divákov.

51:44
    Nitra si zahrá presilovku pri vylúčení Jedličku.

51:20
    Nitra aj napriek priaznivému výsledku naďalej aktívna v útočnom pásme.

50:47
    Po reklamnej prestávke sa bude vhadzovať pred Rahmom.

48:55
    Vhadzuje sa pred brankárom hostí.

48:42
    Nitra dala gól!
    V momente skončenia oslabenia ADAM SÝKORA strieľa ďalší gól Corgoňov. Sýkora vybojoval puk na obrannej modrej, nabral rýchlosť a rutinérsky zakončil svoj samostatný únik. Bez asistencie.