Cádiz – Rayo Vallecano 2:0 (kon.) | Elche – Barcelona 1:2 (kon.) | Celta Vigo – Mallorca 4:3 (kon.)
Real Betis – Atlético 1:3 (kon.)
Real Betis
1:3 (1:1)
Atlético Madrid
Neděle 06.03.2022, 21:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 27. kolo

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou. (23:28:33)

Atlético Madrid se díky dnešnímu důležitému utkání dostává před Real Betis a patří mu průběžná čtvrtá příčka. Domácí zahráli nejlépe v prvním poločase, ve kterém soupeři nedali prostor něco vymyslet, ale i přesto šli do kabin za remízového stavu 1:1. Ačkoli do druhého dění nastoupili velmi podobně, tak po gólu Joaoa Felixe v 61. minutě jejich tempo upadlo, čehož hosté ještě využili v 80. minutě po zásluze Thomase Lemara.

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:10.

Na dnešní zápas se přišlo podívat 44 383 diváků!

90+3

90+3
    Poslední, co jsme mohli vidět v druhém poločase, byla střela doprostřed brány jednoho z hostů z hranice šestnáctky, na kterou musel brankář Oblak reagovat.

90+1
    Aitor Ruibal si zpracoval křižný pas a vrhl se na bránícího hráče z levé strany šestnáctky, úspěšně si něj přehodil, avšak další překážku překonat už nedokázal a o míč byl obrán.

89
    Tello si vzal celou akci na sebe, snažil se procpat dvěma bránícími hráči, kterými byl ale za cenu faulu zastaven.

87
    Žlutou kartu dostává Marcos Llorente (Atlético Madrid).

87
    Na hřišti teď proběhlo k rychlé výměně názorů hned několika hráčů. Vše je nyní ale v pořádku a ve hře se pokračuje dále.

83
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Javier Serrano.
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Luis Suárez.

80
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Antoine Griezmann odvedl podél pravé lajny skvělou práci, což mu umožnilo následně vběhnout do šestnáctky Brava a najít nahrávkou na pokutový puntík Thomase LEMARA, který nic nevymýšlel, umístil svou dělovku doprostřed brány, čímž posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Antoine Griezmann.

79
    Hostům se ve vápně podařilo nahrát pod sebe na Felixe, který byl ale z bezprostřední vzdálenosti vychytán skvělým zákrokem brankáře Brava.

79
    Fekir se chopil standardní situaci z pětatřiceti metrů a prudkou střelou se snažil překonat brankáře Oblaka. Jeho pokus mířil ale doprostřed brány, což bylo pro brankáře domácích rutina.

78
    Rohový kop hosté zvládli parádně a míč uklidili do bezpečí.

77
    Ruibal z bezprostřední vzdálenosti trefuje pouze dobře postaveného protihráče, čímž vybojoval pro svůj tým rohový kop.

76
    Útok hostů končí na kopačkách Brava, který posílá míč daleko od své brány.

75
    Domácí se dlouhým nákopem dostali na půli soupeře, kde vybojovali autové vhazování. Této výhody ale nevyužili a u míče jsou hosté.

74
    Ruibal se ve spolupráci se svým spoluhráčem dostal až do vápna soupeře, odkud následně mířil na vzdálenější šibenici. Jeho střela byla ale zablokována.

Jakub Hladký

Branky: 45+5. Tello (Sabaly) – 2. Félix (Á. Correa), 61. Félix (M. Llorente), 80. Lemar (Griezmann)

Karty:   23. Iglesias (RBE), 40. Akouokou (RBE), 50. Bartra (RBE), 71. Tello (RBE), 87. Ruibal (RBE) – 27. Diego Simeone (ATM), 34. H. Herrera (ATM), 64. Carrasco (ATM), 87. M. Llorente (ATM)

Real Betis: C. Bravo – Sabaly, Bartra, V. Ruiz, Guardado (10. Tello) – Akouokou (58. G. Rodríguez), W. Carvalho – Ruibal, Fekir, Joaquín (C) (66. Juanmi) – Iglesias (66. José).
    Náhradníci: Robles, Rui Silva – González, Juanmi, D. Lainez, Pezzella, G. Rodríguez, José, Tello.

Trenér: Manuel Pellegrini

Atlético Madrid: Oblak (C) – Vrsaljko (21. Carrasco), Felipe, J. Giménez, Reinildo, Lodi (46. Lemar) – M. Llorente, H. Herrera, de Paul (83. Serrano) – Á. Correa (27. Griezmann), Félix (83. L. Suárez).
    Náhradníci: Lecomte – Griezmann, Carrasco, Lemar, C. Martín, L. Suárez, Serrano, M. Moreno.

Trenér: Diego Simeone

Rozhodčí: Cuadra – Díaz, Lopez