Pittsburgh – Vegas 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Winnipeg 5:2 (kon.)
Vancouver – Washington 3:4 (po pr.) | Nashville – St. Louis 4:7 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
AZ Havířov
Sobota 12.03.2022, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 10. kolo

To je ode mě vše. U dalších zápasů Extraligy juniorů se těším na počtenou! (14:09:43)

Ve třetí třetině měli Havíři několik příležitostí srovnat výsledek utkání, zejména tedy při přesilových hrách. Olomoučtí se ale ubránili, a tak nakonec slaví vítězství.

56:12
    Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

51:25
    I Aleš Poledna si už odpykal svůj trest. Pokračuje se tedy v pěti, do konce zbývá osm a půl minuty.

49:25
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Poledna – 2 min., napadení).

49:06
    Olomouc zvládá další oslabení. Matyáš Fasner je na ledě.

47:06
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Fasner – 2 min., podrážení).

44:32
    Oba celky jsou kompletní.

42:32
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Horváth – 2 min., podrážení).

42:29
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., sekání).

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 13:35.

Druhá třetina nabídla hned pět branek. Dvakrát dokázali Havíři náskok domácích smazat. Na trefu Aleše Poledny zareagoval Fabien Kočí, na zásah Joshuy Jamese Máchy pak Kevin Horváth. Olomoučtí ale přeci jen odcházejí do kabin spokojenější, jelikož poté přesně zamířil i Stanislav Ruda. Po čtyřiceti minutách tak v plecharéně panuje výsledek 3:2.

40:00

38:16
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Mácha – 2 min, hrubost).

35:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Gólová přehlídka druhé třetiny pokračuje. Opět byl u zrodu akce Tobiáš Handl, jenž tentokráte předložil kotouč STANISLAVU RUDOVI, jenž potřetí překonal Nowaka. Asistence: Tobiáš Handl.

31:55
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak to bylo opravdu bleskové vyrovnání! Prakticky ihned po buly sehráli Havířovští rychlou kombinaci, na jejímž konci byl KEVIN HORVÁTH. Asistence: Ondřej Becher a Jan Fědor.

31:43
    Vyrovnaný stav ovšem neměl dlouhého trvání! Po třech minutách vrací Hanákům vedení PATRIK TARNOCZY. Asistence: Tobiáš Handl.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 23. Poledna (V. Kočí, Groch), 32. Tarnoczy (Handl), 36. Ruda (Handl) – 29. F, Kočí (Becher), 32. Horváth (Becher, Fědor)

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – V. Kočí, Přecechtěl, Groch, Sedláček, Panáček, Stratil, Poledna (C) – Havel, Zapletal, Fasner – Fibigr, Handl (A), Mácha (A) – Tarnoczy, Ruda
    Trenér: Karel Beran

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Kremnický, Bílek, Kubíček (A), Zavřel, Kyselý, Fědor, F. Kočí (A) – Plevka, Horváth, Pastor – Makovec, Valach, Becher – Pavlačka, Kalčík, Byčkov (C) – Bárta
    Trenér: Tomáš Urbánek

Rozhodčí: René Hradil, Jan Grygera – Jan Kleprlík, Jan Vašíček