USA – Kanada 5:0 (kon.)
USA
5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Kanada
Neděle 13.03.2022, 05:05 • Národní stadion, Peking, Čína • Paralympiáda - para hokej • Finále

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (06:49:49)

Je konec Američané berou zlaté medaile na paralympijských hrách v Pekingu! Pro Kanadu druhé místo zklamání, ale co by za to jiné týmy daly.

44:30
    Kanada se snaží o jeden gól, ale už se jí to nejspíše nepodaří.

44:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

43:38
    Pauls vyhazuje do středního pásma.

42:40
    Je jisté, že Američané už vyhrají a užívají si poslední minutky třetí třetiny.

41:47
    Ostrý střet ve středním pásmu dvou hráčů byl čistý a hraje se dál.

40:46
    Kanada v plném počtu.

40:05
    Wallaceova střela z první šla těsně mimo pravou tyč.

39:35
    Kanadě se podařilo vyhodit kotouč.

38:46
    Vyloučení v týmu Kanada (Delaney – 2 min, vražení na hrazení).

37:39
    Justice nastřelil břevno!

37:01
    Farmer zakončovat těsně vedle branky Kanady.

36:09
    Larocque teď vychytal samostatný únik a drží Kanadu relativně nad vodou!
    35:57 FARMER - 5:0

35:57
    Spojené státy právě vstřelily branku!
    Máme tu pátou branku Amerického týmu! DECLAN FARMER, kdo jiný by měl dát gól, než právě on! Najel si před bránu a vystřelil ke vzdálenější tyči kde Larocque neměl šanci! Asistence: Josh Pauls, Brady Roybal.

35:43
    Zakázané uvolnění Kanady.

34:23
    Lee si teď musí dávat hodně pozor, pokud chce udžet nulu v tomto zápase.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 10. Farmer, 10. Roybal, 18. Roybal (Woodke), 23. Pauls (Farmer), 36. Farmer (Pauls, Roybal)

USA: Lee (Lamarre) – Grove, Pauls (C), Wallace, Woodke, DeQuebec – Roybal, Jones, Eustace, Zych, Farmer (A), Misiewicz, Roman (A), McKee.
    Trenér: David Hoff

Kanada: Larocque (Kingsmill) – Dixon, Henry (A), Armstrong – Lavin, McGregor (C), Westlake, Hickey (A), Dunn, Delaney, Bridges, Riley, Jacobs-Webb, Lehoux.
    Trenér: Kean Babey

Rozhodčí: Grumsen (DEN) – Nothegger (AUT), Vaněk (CZE)