3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 2:2
Úterý 15.03.2022, 18:00Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

Konec zápasu. (21:01:26)
    65:44 Jakub SVOBODA - 3:2

65:44
    Přerov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, v Jihlavě se sehraje páté utkání a přerovská MEO Aréna se otřásá v základech! Zubři vybojovali puk za brankou a ve skrumáži v mezikruží si jej našel JAKUB SVOBODA, který se trefil pod břevno a posílá sérii zpátky na Vysočinu! Bez asistence.

65:36
    Zakázané uvolnění Jihlavy.

64:55
    Zubři dobře zachytili jihlavskou rozehrávku, z čehož vyplynul rychlý kontr Indráka. Z ostrého úhlu ale poslal puk pouze na Žukovovův beton.

64:32
    Skořepova rána se otřela o Klimešovu masku. O ochrannou síť se tak puk otírá i na opačné straně.

64:18
    Herman poslal puk Pechancovi, jeho ránu přizvedl do ochranné sítě Menšík.

62:41
    Klimeš vytáhl další fantastický zákrok a drží Zubry ve hře! Skořepa zakončoval nebezpečné přečíslení, domácí gólman se ale opět stihl přesunout a dobře mířenou ránu zneškodnit špičkou betonu!

61:36
    Puk nebezpečně vyplaval do volného prostoru na Bilčíka, ten však od modré čáry tři tyče minul.

61:01
    Hru otáčejí Zubři, tvrdou ránu Šimona Kratochvila kryje Žukov betonem.

60:20
    Na kotouči je Dukla, Havránek zaváží puk to útočného pásma.

60:01

Třetí třetina se zezačátku odehrávala po kouskách, což vyhovovalo hostům. Z nich prchl domácí obraně Havránek, skvělého Klimeše ale nepřelstil. Jihlava nadále sázela na pevnou obranu a Zubři se za každou cenu tlačili do útočného pásma, což se jim v 53. minutě vyplatilo srovnáním. Kubeš napálil puk od pravého mantinelu a u tyče na opačné straně se nacházel Tomáš Doležal, který ho zasáhl ve vzduchu a srovnal. MEO velkého tlaku s burácející arénou nezužitkovalo, podruhé v sérii se tak míří do prodloužení, které začne přibližně ve 20:50.

60:00

59:59
    V této sérii půjdeme podruhé do prodloužení!

59:22
    Na puku je Bilčík ve vlastní pásmu.

59:00
    Rozeběhla se poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Vhazování před Žukovem.

58:33
    A ofsajd maří také snahy hráčů v dresech kombinace žluté barvy s bordó.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 40. Kubeš (Jakub Svoboda, Kudělka), 53. T. Doležal (Kubeš), 66. Jakub Svoboda – 2. T. Harkabus (Kowalczyk, Čachotský), 33. Menšík (Vítězslav Brož, F. Seman)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Kubeš, Kudělka, R. Černý, Hrdinka, Ševčík, Krisl (C), Dluhoš – Jakub Svoboda, M. Kratochvil, T. Doležal (A) – Š. Kratochvil, Süss, Goiš – Jan Svoboda, Pechanec, Herman – D. Indrák, F. Dvořák, Sebera.
    HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, Eliáš, Kachyňa, Valenta, Dundáček – Čachotský (A), Skořepa (C), T. Havránek – T. Harkabus (A), M. Zadražil, Helt – F. Seman, Menšík, Vítězslav Brož – Cachnín, M. Juda, P. Čermák.

Rozhodčí: Čech, Wagner – Vašíček, Blažek