Winnipeg – Los Angeles 2:3 (kon.) | Boston – Columbus 5:2 (kon.) | Tampa – Montreal 4:5 (0:1 po s.n.)
Carolina – Minnesota 1:3 (kon.) | Philadelphia – Toronto 3:6 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:6 (kon.)
San Jose – Dallas 4:5 (kon.) | Buffalo – Florida 3:5 (kon.) | Ottawa – Detroit 5:2 (kon.)

3. Brayden Schenn (STL) 0+2 (07:03:00)

Statistiky: Střely na bránu: 43-25; Zablokované střely: 15-10; Vhazování: 37%-63%; Hity: 12-21; Přesilové hry: 0/1-1/1; Trestné minuty: 2-2.
    St. Louis Blues bylo založeno v roce 1967 a stejně má i výher

Calgary mělo v zápase s St. Louis na začátku třetí třetiny trojnásobný počet střel na bránu, přesto ale prohrávalo a nakonec i přes vyrovnání a bláznivý závěr zápasu skutečně padlo. Vítězný gól vstřelil do prázdné brány Ivan Barbašev 55 sekund před koncem duelu. Konečný výsledek. Calgary Flames 4 St. Louis Blues 6.

59:55 Brandon SAAD - 4:6

59:55
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Pavel Bučněvič ve středním pásmu vypíchl puk hráčům Flames a BRANDON SAAD z osy ledové plochy zamířil do prázdné brány! Tentokrát už je opravdu hotovo. Asistence: Pavel Bučněvič.
    59:22 Dillon DUBÉ - 4:5

59:22
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Před bránou St. Louis vznikly obrovské zmatky a DILLON DUBÉ u levé tyče sklepl puk ze vzduchu do sítě! Naděje umírá poslední a znovu o gól. Asistence: Elias Lindholm a Matthew Tkachuk.
    59:05 Ivan BARBAŠEV - 3:5

59:05
    IVAN BARBAŠEV zamířil od střídaček do prázdné brány a Blues jsou nyní hodně blízko cenného vítězství v Kanadě! Asistence: Brayden Schenn.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    58:04 Nathan WALKER - 3:4

58:04
    NATHAN WALKER si nyní najel mezi kruhy na přihrávku Roberta Thomase z levého křídla a krásnou střelou zápěstím vymetl levý horní roh brány! Blues v závěru opět vedou! Tentokrát ale 4:3. Asistence: Robert Thomas a Nick Leddy.
    56:08 Colton Parayko teď napřáhl k parádní bombě a trefil tyč!

56:08
    Colton Parayko vypálil s příklepem na vrcholu pravého kruhu a jeho bomba zamířila nad lapačkou brankáře Calgary do bližší pravé tyče!

55:52
    Blake Coleman si ihned po vhazování vybruslil z pravé strany před bránu, puk ale skončil pod lapačkou Villeho Hussa, který zasáhl a přerušil hru. Stále 3:3.

55:12
    Hokejisté St. Louis byli v blízkosti pravé tyče hodně blízko vstřelení důležité branky, jenže Jacob Markström je dokázal vleže vychytat!

54:37
    Elias Lindholm vystřelil na vrcholu pravého kruhu a puk skončil v ochranné síti. Komerční přestávka. Skóre 3:3.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. B. Ritchie (R. Andersson, Hanifin), 13. J. Gaudreau (Backlund, Gudbranson), 51. Hanifin, 60. D. Dubé (E. Lindholm, M. Tkachuk) – 1. R. Thomas (Faulk, Tarasenko), 18. R. O'Reilly (B. Schenn), 34. Faulk (Perron, Saad), 59. N. Walker (R. Thomas, Leddy), 60. I. Barbašev (B. Schenn), 60. Saad (Bučněvič)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev (A), Michael Stone, Gudbranson, Zadorov – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – Toffoli, Backlund (A), Mangiapane – Coleman, B. Ritchie, D. Dubé – T. Lewis, R. Carpenter, Lucic.
    Trenér: Darryl Sutter

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko (A), Leddy, Faulk, M. Scandella, Bortuzzo, C. Rosén, Mikkola – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Tarasenko (A), R. Thomas, Bučněvič – Toropčenko, B. Schenn, I. Barbašev – N. Walker, MacEachern.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Graham Skilliter, Furman South. Čároví: Trent Knorr, Julien Fournier

Diváci: 16422