Slovensko
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Česko
Úterý 05.04.2022, 18:00 • Hant Arena, Skalice • Reprezentace do 17 let

Česká mládežnická reprezentace dokázala v tomto přípravném zápase porazit Slovensko 3:1. Domácí hokejisté se prosadili až v poslední minutě. Utkání, ve kterém vyhrálo Česko sledovalo na stadionu ve Skalici 131 diváků. (19:54:01)

59:43
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je VILIAM KURILA. Asistence: Adam Cedzo.

55:10
    Vyloučení v týmu Česko (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě).

51:36

46:52
    Vyloučení v týmu Slovensko (Maxim Sakmár – 2 min., podrážení).

40:01

Čeští hokejisté ve druhé třetině dokázali přidat další dvě branky, díky čemuž vedou po čtyřiceti minutých nad Slovenskem 3:0.

40:00

38:40
    Vyloučení v týmu Česko (Jíří Felcman – 2 min., podrážení).

29:06
    Vyloučení v týmu Česko (Hynek Peš – 2 min., hákování).

28:11
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FRANTIŠEK ALBRECHT. Asistence: Jiří Felcman a Vojtěch Spěváček.

24:16
    Autorem branky je JAN ŠPRYNAR. Asistence: Jiří Felcman a Jakub Štancl.

20:01

Česko vede po první třetině o jednu branku, v páté minutě se prosadil po přihrávce Štancla Jiří Felcman. Na další branku zatím diváci čekají marně.

20:00

19:02
    Vyloučení v týmu Slovensko (Milan Tadeáš Jobek – 2 min., nedovolené bránění).

16:10
    Vyloučení v týmu Česko (Jiří Pospíšil – 2 min., podrážení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 60. Kurila (Cedzo) – 5. Felcman (Štancl, Kubíček), 25. Šprynar (Felcman, Štancl), 29. Albrecht (Felcman, Spěváček)

Slovensko: Irsák (Urban) – Čajkovič, Barcík, Kupec, Královič, Sluka, Beluško, Jurčo, Sakmár – Kukumberg, Jobek, Pilát – Cedzo, Podežal, Masnica – Barcík, Dej, Kurila – Belic, Párička, Rohol
    Trenér: Rastislav Pavol

Česko: Černý (Kasal) – Kočí, Žižka, Eich, Svoboda, Kubíček, Bialy, Vochvest – Štancl, Felcman, Špynar – Šimek, Adámek, Peš – Albrecht, Pospíšil, Spěváček – Csabi, Vehovský, Handl
    Trenér: Rostislav Vlach

Rozhodčí: Müller, Žák – Frimmel, Junek