Empoli – Salernitana 1:1 (kon.) | Udinese – Spezia 2:3 (kon.) | Hellas Verona – Turín 0:1 (kon.)
AS Řím – Venezia 1:1 (kon.)
Empoli FC
1:1 (1:0)
US Salernitana 1919
Sobota 14.05.2022, 15:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Italská Serie A • 37. kolo

Remíza 1:1 znamená, že Empoli FC obsadí solidní čtrnáctnou pozici, což z pohledu nováčka není špatné i přes velké trápení ve druhé části soutěže!

Pro US Salernitanu zisk bodu nic neřeší. S očekávaním bud esledovat jak si povedou v předposledním kole její konkurenti. Přesto poslední kolo bude Salernitana doma hostit Udinese, což rozhodně není žádná nezdolatelná překážka.

Mějte hezký zbytek dne. (17:12:54)

Utkání Empoli FC US Salernitana 1919 končí remízou 1:1!

V prvním poločase Djuričova hlavička nepřinesla vedení aktivnějším hostím. Naopak po půlhodině hry z jediné kloudné akce dostal do vedení Empoli Cutrone.

Druhý poločas nabídl úplně jinou podívanou než první půle a ačkoliv také padla branka, klidně jej lze nazvat festivalem neproměněných šancí (na obou stranách).

Pět minut po přestávce prověril kvality Sepeho střílející Verre a o chvíli později tutovou šanci neproměnil Bonazzoli, když pro změnu čaroval brankář Vicario! Vzápětí z kontru pod tlakem zakončující Cutrone napálil míč od pravé tyče!

Po hodině hry svou obrovskou příležitost neproměnili Bandinelli a ani dorážející Bajrami z obou těchto soubojů vyšel jako vítěz brankář Sepe.

Čtvrt hodiny před koncem Bonazzoli opět shořel na skvělém Vicariovi jenže po následném rozehrání rohu přeci jen míč dostal do sítě – 1:1!

Klíčový moment utkání přišel osm minut před koncme , kdy po konzultaci s VAR systémem byla odpískána penalta za faul Romagnoliho na M. Coulibalyho. Klíčový moment utkání nezvládl Perotti a nechal vyniknout opět brankáře Vicaria.

V nastaveném čase mohl strhnout vítězství na stranu Salernitany Djurić, ale Vicario byl opět proti!

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 9:11. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:8.

90+7

90+7
    La Mantia byl posledním hráčem, který mohl udělat něco s nerozhodným výsledkem a byl také posledním kdo se dotkl z hráčů míče.

90+6
    Asllani oslovil na levé straně hřiště La Mantiu, který posílá míč zpět před pokutové území.

90+5
    Bajramiho střela ze střední vzdálenosti minula tři tyče branky Salernitany.

90+5
    Přečíslení čytři na tři zazdil na levé straně hřišti Perotti, když byla jeho střela zablokována obětavým obráncem.

90+4
    Bajrami se snaží udržet míč co nejdále od své branky ve spolupráci se spoluhráčem Pinamontim.

90+3
    Po centru zleva a následném zakončení Djuriće se opět zaskvěl brankář Vicario!

90+2
    Žlutá karta pro tým Empoli FC (Nedim Bajrami) za faul.

90+2
    Bajrami udeřil protihráče Bonazzoliho od obličeje. Ten bude ošetřován přímo na hrací ploše.

90+1
    Bajramiho nebezpečná přihrávka před branku soupeře je odkopnuta Gyömbérem na rohový kop.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut!

89
    Pinamontiho přenesení hry výborně likviduje stažený hráč do defenzívy Éderson.

88
    Snaha Bonazzoliho končí před pokutovým územím formou rázného odkopu hráčee Empoli na polovinu hřiště.

87
    Rozháranou pasáž hry prezentuje nepřesný pas u kterého je jako první brankář Vicario.

86
    Hráč Empoli se již ocitl mimo hrací plochu, brankář Sepe tedy již nemusel zasahovat.