Alaškert – Hamrun 1:0 (kon.) | UE Santa Coloma – Breidablik 0:1 (kon.) | Panevėžys – Milsami 0:0 (kon.)
KuPS – Dila Gori 2:0 (kon.) | Banja Luka – B36 Tórshavn 2:0 (kon.) | Saburtalo – Partizani Tirana 0:1 (kon.)
Pogoň – Reykjavík 4:1 (kon.) | Magpies – Crusaders 2:1 (kon.) | Flora – Seinäjoki 1:0 (kon.)
Ružomberok – Kauno Žalgiris 2:0 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Paide 2:3 (kon.) | Sfîntul Gheorghe – Mura 1:2 (kon.)
Olimpija Lublaň – Differdange 1:1 (kon.) | Floriana – CS Petrocub 0:0 (kon.) | Laçi – Iskra Danilovgrad 0:0 (kon.)
Gjilani – FK Liepāja 1:0 (kon.) | Bala Town – Sligo Rovers 1:2 (kon.) | Fola – Tre Fiori 0:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Dečić 1:1 (kon.) | Škendija – Ararat 2:0 (kon.) | HB Tórshavn – Newtown 1:0 (kon.)
Gdańsk – AP Brera Strumica 4:1 (kon.) | Budućnost Podgorica – Llapi 2:0 (kon.) | Dunajská Streda – Cliftonville 2:1 (kon.)
Tre Penne – Tuzla City 0:2 (kon.) | Derry City – Riga FC 0:2 (kon.)
Derry City FC
0:2 (0:1)
Riga FC
Čtvrtek 07.07.2022, 20:45 • Brandywell, Derry • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (22:41:08)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:23.

Utkání je u konce a vítězem se stává lotyšská Riga. Hosté ve druhém poločase přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral Filippov, a do odvety tak půjdou z o poznání lepší pozice.

90

79
    Střídání v týmu Riga FC:
    ze hřiště odchází Douglas Aurélio, přichází Petersons.

79
    Žlutá karta pro tým Riga FC (Vakulko).

76
    ze hřiště odchází Soisalo, přichází Jurčenko.

74
    Střídání v týmu Derry City FC:
    ze hřiště odchází McGonigle, přichází Akintunde.

68
    Riga FC právě vstřelil branku!
    Autorem branky je OLEXANDR FILIPPOV. Asistence: Douglas Aurélio.

66
    Žlutá karta pro tým Derry City FC (Patching).

66
    Červená karta pro tým Derry City FC (Smith).

65
    Žlutá karta pro tým Riga FC (Ngonda).

57
    ze hřiště odchází Černomordijs, přichází Korotkovs.

52
    Žlutá karta pro tým Riga FC (Černomordijs).

51
    ze hřiště odchází Boyce, přichází Graydon.

46

Úvodní dějství je za námi a Riga po něm vede 1:0. O jedinou branku se v 41. minutě postaral Brazilec Ramos. Uvidíme, co nám nabídne druhých pětačtyřicet minut.

45

41
    Autorem branky je GABRIEL RAMOS. Asistence: Olexandr Filippov.

Jáchym Tůma

Branky: 41. Ramos (Filippov), 68. Filippov (Douglas Aurélio)

Karty:   36. P. McEleney (DRY), 66. Patching (DRY) – 30. Douglas Aurélio (RIG), 52. Černomordijs (RIG), 65. Ngonda (RIG), 79. Vakulko (RIG)   66. Smith (DRY)

Derry City FC: Maher – S. McEleney, Toal (C), McJannet – Boyce (51. Graydon), Dummigan, P. McEleney, Thomson, Smith – Patching, McGonigle (74. Akintunde).
    Náhradníci: Gartside – Coll, Akintunde, Graydon, Kavanagh, Lafferty, McLaughlin, Malone, Porter.

Trenér: Ruaidhrí Higgins

Riga FC: Puriņš – Jurkovskis, Černomordijs (C) (57. Korotkovs), Bergqvist, Ngonda – Petsos, Ramos, Vakulko – Douglas Aurélio (79. Petersons), Soisalo (76. Jurčenko), Filippov.
    Náhradníci: Ošs, Ozols – Kurakins, Rugins, Petersons, Musah, Korotkovs, Jurčenko, Tutu.

Trenér: Sandro Perković

Rozhodčí: Vilhjalmur Thorarinsson (ISL) – Gylfi Mar Sigurdsson (ISL), Birkir Sigurdarson (ISL)