Vyškov – Chrudim 3:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:3 (kon.) | Příbram – Táborsko 1:1 (kon.)
Vlašim – Jihlava 0:2 (kon.)
MFK Vyškov
3:0 (2:0)
MFK Chrudim
Sobota 30.07.2022, 10:15 • Drnovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek z Drnovic vše, hezký zbytek dne. (12:15:57)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:5.

Utkání je u konce! Vyškov vstupuje do nové sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přesvědčivou výhrou nad Chrudimí a zapisuje zaslouženě tři body.

Na dvě trefy Kanakimany z první půle mohli hosté zareagovat hned zkraje půle druhé, ale ani Záviška, ani Vrána ve velkých šancích neuspěli. To na druhé straně domácí navýšili svůj náskok, po rohu se prosadil nehlídaný stoper Adama Fofana. Vyškov od té doby i nadále kontroloval svůj náskok a brankář Antonín Kinský nakonec zaslouženě vychytal nulu.

90+3

90+3
    Ještě poslední nákop do vápna Vyškova, ale domácí se nadvakrát ubránili a vše nakonec poté vyřešil odhlavičkováním Štěpánek.

90+2
    Domácí MFK s míčem na kopačkách a z tribun se ozývá sborové "Hoši, děkujem!".

90+1
    Znovu zleva centroval Klesa, ale jeho dva spoluhráči ve vápně si nejspíš lehce překáželi, a tak se k zakončení nakonec nedostal ani jeden z nich.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Střídání v týmu MFK Chrudim:
    ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Michal Skwarczek.

88
    Klesá doběhl na levé straně míč a svůj centr posadil na hlavu Moučky, ten mířil vedle branky.

87
    Střídání v týmu MFK Vyškov:
    ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Tomáš Cabadaj.

86
    A nakonec celou útočnou fázi hostů zastavil faul ve vápně Kinského.

84
    Hosté měli k dispozici opět přímý kop, vysoký centr odvrácen. Domácí už se soustředí výhradně na obranu.

83
    Štěpánek sice po rozehrávce zakončoval hlavou, ale už při náběhu do vápna byl domácím pískán faul.

82
    Kanakimana na levé straně kousek od vápna faulován, domácí chystají rozehrávku přímého kopu.

80
    Rozbíhá se poslední desetiminutovka duelu, domácí jsou na míči a nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo utkání ještě nějakým způsobem zkomplikovat.