Larnaka – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.) | Malmö – Dudelange 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Slovácko 3:0 (kon.)
Maribor – Helsinki 0:2 (kon.) | Linfield – Curych 0:2 (kon.) | Shamrock – Shkupi 3:1 (kon.)
Olympiakos – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Malmö FF
3:0 (0:0)
F91 Dudelange
Čtvrtek 04.08.2022, 19:00 • Malmö New Stadium, Malmö (SWE) • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Favorizované Malmö výrazně nakročilo za postupem do play off Evropské ligy a udrželo naději na účast ve druhé nejprestižnější soutěži. O vítězství rozhodlo dvěma rychlými góly střídajících hráčů v závěru zápasu, načež slavilo zasloužené vítězství 3:0. (21:05:27)

90+3

86
    Žlutou kartou je potrestán také autor třetího gólu Veljko Birmancević (MLM).
    85. BIRMANCEVIĆ - 3:0

85
    Malmö právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že je hotovo i pro odvetu. Malmö totiž rychle přidává třetí gól, jehož autorem je další střídající borec VELJKO BIRMANCEVIĆ.

81
    Střídání v týmu Malmö FF:
    ze hřiště odchází Ceesay, přichází Buya Turay.
    81. TOIVONEN - 2:0

81
    Švédové odskakují na rozdíl dvou gólů, když jim vyšlo střídání a zkušený OLA TOIVONEN přidává pět minut po svém příchodu druhý gól Malmö.

80
    Hra je v posledních minutách dost rozkouskovaná, tentokrát to zavinil faul Erdala Rakipa (MLM).

76
    ze hřiště odchází Olsson, přichází E. Larsson.
    ze hřiště odchází Pena, přichází H. Larsson.
    ze hřiště odchází Kiese Thelin, přichází Toivonen.

69
    ze hřiště odchází Berget, přichází Birmancević.

60
    Střídání v týmu F91 Dudelange:
    ze hřiště odchází Sinani, přichází Vova.
    ze hřiště odchází Frere, přichází Stumpf.
    ze hřiště odchází Diouf, přichází Ninte.

59
    Isaac Kiese Thelin (MLM) se do statistik zapisuje znovu, tentokrát žlutým faulem.
    54. Kiese THELIN - 1:0

54
    Neproměněná penalta je zapomenuta, švédští fanoušci slaví vedení, které viselo ve vzduchu. Skóre otevírá ISAAC KIESE THELIN.

49
    Jo Inge Berget se však chytá za hlavu, protože Fox dokázal přečíst jeho záměr a penaltu chytá!

49
    Žlutá karta pro Lucase Foxe (DUD) za nedovolený zákrok.

48
    V úvodu druhého poločasu fauloval hostující Lucas Fox, což znamená jediné – PENALTU!