Motorlet – Karlovy Vary 1:0 (kon.) | Sokolov – Admira Praha 1:1 (kon.) | Hostouň – Č. Budějovice B 1:2 (kon.)
Králův Dvůr – Přeštice 4:1 (kon.) | Domažlice – Povltavská 4:1 (kon.)
TJ Sokol Hostouň
1:2 (1:0)
Dynamo České Budějovice B
Sobota 13.08.2022, 10:30Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:30:10)

Dnešní utkání sledovalo 110 diváků.

Je konec! České Budějovice dokázaly ve druhém poločase otočit vývoj zápasu a berou si do tabulky první tři body v této sezóně! Dynamo mělo už v prvním poločase několik gólových možností, ale ani jednu využít nedokázalo. V druhém se trefilo už dvakrát, zatímco ani jednou neinkasovalo. Hostouň se v závěru sice snažila, ale vyloženou gólovku si vypracovat nedokázala.

90+5

90+4
    Pineau si pomohl už za hranicí pravidel, a tak je tu nejspíše poslední možnost domácích v podobě standardní situace. Po té sice vznikl chumel hráčů ve vápně, avšak vše ukončil faul domácích!

90+2
    Střídání v týmu SK Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Jan Malecha, přichází David Pravda.

90+2
    Jeden z hostujících hráčů ukázal skvělé čtení hry, a tak zamezil rychlému protiútoku domácích. Hostouň tak bude muset bušit do zabezpečené obrany.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut!

90
    V poslední minutě základní hrací doby mohlo být klidně znovu srovnáno! Jeden z domácích se dostal k odraženému míči, jenže si ho špičkou nedokázal zpracovat, když v tu chvíli se tam ocitl gólman a balón sebral!

89
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo České Budějovice B (David Krch).

89
    Hodně vysoký centr z poměrně velké dálky zkusil jeden z domácích hráčů, ale s tím neměla obrana Dynama žádný problém. Navíc následuje kontr.

88
    Hostující gólman musel o několik vteřin později rychle vyběhnout za balónem, ale byl u něj dříve než soupeř, takže ho stihl včas odkopnout do bezpečí.

87
    Lerch bude odkopávat od sví brány a samozřejmě s míčem do vápna nijak moc nespěchá.

86
    V posledních minutách je hra hodně přerušovaná, a tak se domácí nemohou dostat do souvislého tlaku. Navíc Jihočeši se zatím v pohodě brání.

84
    Andrij Zahranyčnij je na pravé straně dnes hodně vidět. Nyní třeba skvěle obral jednoho ze soupeřů o míč a domácím se povedlo vybojovat standardku.

83
    Nakonec ne, i když to nebezpečné rozhodně bylo! Na chvilku se totiž balón ocitl mezi gólmanem a obránci, ovšem nikdo z Jihočechů zakončit nedokázal.