Nantes – Toulouse 3:1 (kon.) | Brest – Montpellier 0:7 (kon.) | Lorient – Clermont Foot 2:1 (kon.)
Nice – Marseille 0:3 (kon.) | Troyes – Angers 3:1 (kon.) | Remeš – Lyon 1:1 (kon.)
PSG – Monaco 1:1 (kon.)
OGC Nice
0:3 (0:3)
Olympique Marseille
Neděle 28.08.2022, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:15. (17:26:53)

Vše podstatné se v Nice odehrálo už v prvním poločase, kdy Marseille díky dvěma brankám Alexise Sáncheze a jedné Nuna Tavarese vedlo jasně 3:0 a svůj náskok si zcela bez problémů udrželo do konce zápasu, neboť druhý poločas už nepřinesl takřka nic zajímavého.

Zatímco Nice po čtyřech kolech zůstává bez vítězství jen se dvěma body na kontě, tak Marseille ještě neprohrálo a s desetibodovým ziskem se může radovat z úspěšného úvodu sezóny.

90+1

90+1
    Rozhodčí Letexier prodlužuje zcela nezáživný druhý poločas o jedinou nastavenou minutu.

90+1
    Pépé střílel jen do zdi, pak domácí neuspěli ani z rohového kopu.

90
    Nice vybojovalo volný kop v blízkosti pokutového území Marseille, to může být ještě nebezpečná pozice na čestnou branku.

88
    Guendouziho střílený centr vyrazil Schmeichel, pak byla zablokována střela Rongiera.

87
    Guendouziho oblouček zamířil jen ke Schmeichelovi, ten rychlým dlouhým odkopem zase jen odevzdal míč Marseille.

86
    Brahimiho centr sice našel padajícího Pépého, jeho hlavička v těžké pozici mířila vysokým obloukem za branku.

85
    Domácí si teď za pískotu přítomných diváků přihrávají s brankářem Schmeichelem, marně se snaží založit nějakou kloudnou útočnou akci.

83
    Zatímco domácí fanoušci už postupně opouštějí tribuny Allianz Riviery, tak na trávníku se zápas víceméně jen dohrává. Do konce zbývá zhruba deset minut a ve druhém poločase jsme stále neviděli takřka nic zajímavého.

81
    Další zablokovaná střela domácích, tentokrát to zpoza pokutového území neúspěšně zkoušel Brahimi.

79
    Rosario posunul míč do pokutového území k Pépému, tomu se do střely znovu postavil Bailly.