Feyenoord – Sturm Graz 6:0 (kon.) | Karabach – Nantes 3:0 (kon.) | Midtjylland – Lazio 5:1 (kon.)
Monaco – Ferencváros 0:1 (kon.) | Olympiakos – Freiburg 0:3 (kon.) | Real Sociedad – Omonia Nikósie 2:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Trabzonspor – CZ Bělehrad 2:1 (kon.) | AS Řím – Helsinki 3:0 (kon.)
Real Betis – Ludogorec 3:2 (kon.) | Bodö/Glimt – Curych 2:1 (kon.) | Braga – Union Berlín 1:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Larnaka 0:1 (kon.) | Rennes – Fenerbahce 2:2 (kon.) | St.Gilloise – Malmö 3:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol
0:2 (0:2)
Manchester United
Čtvrtek 15.09.2022, 18:45 • Stadionul Zimbru, Kišiněv (MDA) • Evropská liga • Skupina E

Manchester United si ve druhém poločase profesorským výkonem pohlídal vítězství, které zařídil již v 17. minutě výbornou koncovkou Sancho a potvrdil ještě z penalty v závěru prvního poločasu Ronaldo svým prvním zásahem sezóny. Domácí měli slibný úvod, ale po přestávce se jen ojediněle dostali do šance a na výhru z Nikósie proti jasnému favoritovi nenavázali. (20:36:49)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.

Dvojnásobné střídání v mužstvu Manchesteru United:
    ze hřiště odcházejí Lisandro Martínez a Antony dos Santos, přicházejí Harry Maguire a Alejandro Garnacho.

89
    Šeriff touží alespoň po čestném gólu, z levé strany pálil prudce nad břevno Kpozo.

88
    „Pernambuco“ neboli José dos Santos prostřelil ze 17 metrů zeď, k jeho smůle však mířil přímo do míst, kde stál připravený de Gea.

87
    Jen krok od velkého vápna přišlápl Casemiro Radeljiće a lepší místo pro trestný kop by si domácí těžko mohli přát.

86
    Útoky se přelily od vápna k vápnu.

84
    Elanga si narážel s Fernandesem, jenže míč se mu otřel o ruku.

82
    Další roh ve prospěch anglického celku rozehrál opět Eriksen, ale adresáta nenašel.

81
    Současně střídá i Šeriff Tiraspol:
    ze hřiště odchází Iyayi Atiemwen, přichází Salifu Mudasiru.

81
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Anthony Elanga.

81
    Vizeu nemohl doskočit na příliš vysoký centr z levého křídla.

79
    Ronaldův centr od koncové čáry prodlužoval hlavou Fernandes jen na kopačku domácího kapitána Radeljiće.

76
    Badolovi je pískána hra rukou.

75
    První zákrok Davida de Gey! Doprostřed brány pod břevno mu poslal pozdrav po rychlé zasekávačce z 25 metrů Cedric Badolo.

74
    Po pádu na trávník stačil prakticky vsedě odcentrovat po zemi Ronaldo, jenže Antonyho domácí zdvojili a míč se odráží do moci brankáře Kovala.