Hvězda Praha – Kladno 5:6 (1:3 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 4:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 6:3 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (0:3 po s.n.) | Slavia – K. Vary 2:6 (kon.) | Třinec – Přerov 10:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 3:2 (po pr.) | Poruba – HK MD Šumperk 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 5:4 (kon.)
Zlín – Olomouc 5:4 (3:2 po s.n.) | Plzeň – Chomutov 6:1 (kon.) | Liberec – Motor ČB 8:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 01.10.2022, 13:30 • Zimní stadion Kotlina • Extraliga dorostu • Skupina Střed

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (15:37:13)

Je konec! Po velmi vyrovnaném utkání vítězí domácí mužstvo Bruslařů, kteří díky proměněné přesilovce v prodloužení berou dva body do tabulky.. Tábor přijel jako outsider a ukořistil aspoň jeden bod. Kdyby nebylo chyby ve střídání v 55. minutě mohli brát klidně všechny tři body, ale to se nestalo.

61:41
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují utkání v přesilové hře a berou dva body! Střelu od modré vystřelil Patrik Mrtka, jehož střelu tečoval PARTIK KŘÍŽEK, která zapadla mezi betony Šrámka! Asistence: Patrik Mrtka a Lukáš Kachlíř.

61:10
    Tadeáš Koubek střelou od modré trefil horní tyč branky Tábora!

60:31
    Mrtka vystřelil od levého kruhu, ale minul pravou tyč Šrámkovy branky.

60:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

60:01

Je za námi třetí třetina, která přinesla jednu branku. Domácí dlouho nic nepředváděli, ale nakonec Tábor udělal chybu když špatně střídal, čehož využil domácí hráč Tadeáš Koubek, který kličkou srovnal stav utkání na 2:2 a uvidíme tak prodloužení, které se bude hrát 5 minut, pokud nepadne gól, uvidíme samostatné nájezdy.

58:19
    Račan kryje střelu z pravého kruhu a ihned rozehrává.

57:55
    Mohyla mezi kruhy promáchl a to by mohlo Tábor mrzet.

57:00
    Dvořák se dostal do dobré šance, ale než vystřelil tak mu to přerušili hostující obránci a Šrámek tak jen přikryl kotouč pod lapačku a přerušil hru.

56:20
    Domácí mají tlak a chtěli by vstřelit další branku.

54:27
    Domácí srovnávají! TADEÁŠ KOUBEK dostal puk do jízdy od Křížka a jel společně s Novým dva na nikoho, vzal to na sebe a kličkou si posadil brankáře a puk procpal mezi betonem a levou tyčí! Patrik Křížek.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 21. Koubek (Kachlíř), 55. Koubek (Křížek), 62. Křížek (Mrtka, Kachlíř) – 17. Jaroš (Suchan, Vlček), 32. Vlček (Suchan)

BK Havlíčkův Brod: Račan (Kamenický) – Mrtka (C), Kachlíř, Adam, Ondruš, Teml, Vaněk, Konvalina – Křížek, Koubek, Nový – Dvořák, Frühbauer, Kozlík – Kraučuk, Adamec, Suchý.
    Trenér: Miroslav Duben

HC Tábor: Šrámek (Wajtr) – Kratochvíl, Bačo, Ješ, Jaroš, Jirásek, Šťastný, Céza – Hlavín, Lang, Křepelka, Mohyla, J. Pospíchal, Eremiáš, Vlček, P. Pospíchal (C), Dohnal, Suchan.
    Trenér: Arpád Györi

Rozhodčí: Jan Pavel – Marek Tichý, Luboš Karásek