Teplice B – Jablonec B 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Žižkov 0:1 (kon.) | Hr. Králové B – Kolín 0:3 (kon.)
Chlumec n/C – Zápy 2:0 (kon.) | Brozany – Pardubice B 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové B
0:3 (0:3)
SK Sparta Kolín
Neděle 02.10.2022, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

Je konec! Sparta Kolín zvládla duel na půdě rezervy Hradce Králové a vítězí 3:0. Hosté se do vedení dostali ve 13. minutě zásluhou Sodomy. Hradec mohl rychle vyrovnat, ale Trusa neproměnil pokutový kop. Ve 34. minutě navíc přidal druhou branku hostů Fotr. V závěru první půle navíc viděl druhou žlutou kartu domácí Michal Leibl. Přesilovku ještě v nastavení zužitkoval Veselý. Po změně stran se domácí snažili i v deseti, ale většinu centrů zablokovala obránce. Hostující brankář Otáhal si zbytek střel pohlídal a připsal si čisté konto. (12:07:42)

90+2

90+2
    Kosař v závěru vybojoval pro domácí rohový kop. Po něm zakončoval Doležal, ale gólman Otáhal zakončil duel jistým zákrokem.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází P. Čapek, přichází Jaroš,
    ze hřiště odchází Sodoma, přichází Mansfeld,
    ze hřiště odchází Fotr, přichází A. Čapek.

86
    Kosař poslal na malé vápno přízemní centr z levé strany, ale hostující brankář Otáhal míč vyrazil do bezpečí.

82
    ze hřiště odchází Hakl, přichází Šnajdr.

81
    Domácí pro změnu zahrávali rohový kop. K propadnutému míči se dostal Ševčík, ale nepropálil obrannou hradbu.

79
    Kosař předložil míč Doležalovi, který si míč v dobré pozici ukopl do rukavic hostujícího gólmana.

78
    Domácí měli k dispozici přímý kop. Kosař odcentroval k zadní tyči, ale Ševčík hlavičkoval do rukavic brankáře Otáhala.

76
    Dominik Veselý se po další akci Kolína dostal do zakončení, ale defenziva Hradce jeho pokus srazila na roh.

75
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází Mahr, přichází Šípek.

74
    Adam Mansfeld se dostal k zakončení z hranice velkého vápna, ale trefil prvního soupeře.

71
    Václav Milec skluzem sestřelil Doležala. Následný přímý kop Hradce Králové odvrátil první hráč Kolína.

70
    Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

68
    Hlaváč za ostrý skluz ve středu hřiště vyfasoval žlutou kartu.

65
    ze hřiště odchází Štancl, přichází Routek.

64
    ze hřiště odchází Trusa, přichází Hypšman,
    ze hřiště odchází Koubek, přichází Kadrmas.

64
    Kolín zahrával roh z pravé strany. Centr odvrátil Ševčík jen k soupeři, který vypálil nad branku.