Lorient – Lille 2:1 (kon.) | Ajaccio – Clermont Foot 1:3 (kon.) | Auxerre – Brest 1:1 (kon.)
Toulouse – Montpellier 4:2 (kon.) | Troyes – Remeš 2:2 (kon.) | Monaco – Nantes 4:1 (kon.)
Lens – Lyon 1:0 (kon.)
Toulouse FC
4:2 (3:1)
Montpellier HSC
Neděle 02.10.2022, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Montpellier se prosadil jako první, pak čtyřmi góly domácí otočili zápas. Hosté pak sice snížili, ale zdramatizovat zápas nedokázaly. Body bere Toulouse. (17:08:38)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:12. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:6.

90+4

90+4
    Valère Germain měl dobrou příležitost, ale trefil jen brankáře soupeře.

90+2
    Na nějakou výraznější šanci nyní marně čekáme, domácí fotbalisté kontrolují hru a míří za výhrou.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Hosté mohli nyní zdramatizovat zápas, ale Stephy Alvaro Mavididi, který z poza vápna vypálil, trefil prostor nad brankou.

86
    Elye Wahi měl dobrou střeleckou příležitost, ale jeho rána z hranice velkého vápna končí kousek nad brankou.

85
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, více ze hry mají domácí. Následně minul branku po rychlé akci Stephy Alvaro Mavididi.

84
    Hostující celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit. Do výraznější šance se tým nedostal.

82
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Joris Chotard, přichází Léo Leroy.

82
    Enzo Tchato se dostal do střelecké pozice, jeho rána končí vedle branky, nechybělo moc.

81
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté drží dvoubrankový náskok.

79
    Hosté měli možnost volného kopu, to se do zakončení dostal Enzo Tchato, ale jeho rána míří nad branku. Následně bude vykopávat Maxime Dupé.

79
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Fares Chaibi, přichází Ado Onaiwu.

78
    Domácí trenéři přichystali další střídání, brzy půjde do hry nový hráč.

77
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

75
    Domácí celek rozehrává od své branky, Moussa Diarra hledal spoluhráče před brankou, ale nedokázal si poradit se soupeřem.

Jan Prošek

Branky: 18. Spierings (Chaibi), 24. Abúchlál (van den Boomen), 31. Chaibi (van den Boomen), 48. Dejaegere (Abúchlál) – 7. Cozza, 68. Wahi (Chotard)

Karty:   15. Desler (TOU), 44. Sylla (TOU), 61. Spierings (TOU), 73. Genreau (TOU) – 17. Ferri (MON), 33. Chotard (MON), 53. Savanier (MON), 67. Wahi (MON)   61. Desler (TOU)

Toulouse FC: Dupé – Desler, Rouault, Nicolaisen, Sylla – Abúchlál (72. M. Diarra), Spierings, van den Boomen, Dejaegere (C) (63. Keben Biakolo), Chaibi (79. Onaiwu) – Dallinga (72. Genreau).
    Náhradníci: Haug – Birmančević, Flemmings, Zandén, Tsingaras.

Montpellier HSC: Kamara – Jullien, Cozza, Tchato, Souquet (62. Sacko) – Chotard (82. L. Leroy), Ferri (62. Germain), Savanier – Chazrí (C) (62. Mavididi), Nordin, Wahi.
    Náhradníci: Carvalho – Delaye, Gueguin, Makouana, Sakho.