Havířov – Kopřivnice 3:4 (kon.) | Hronov – Ústí n/L 1:6 (kon.) | Jablonec n/N – Benátky n/J 1:5 (kon.)
Kobra – Mostečtí Lvi 6:1 (kon.) | Klatovy – Tábor 1:5 (kon.) | Děčín – Letňany 1:4 (kon.)
Vel. Meziříčí – Znojmo 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Vyškov 0:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – SHKM Hodonín 6:1 (kon.)
Příbram – Chomutov 6:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (0:1 po s.n.) | Cheb – Písek 5:4 (1:0 po s.n.)
HC WIKOV Hronov
1:6 (1:1, 0:0, 0:5)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 05.10.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • 5. kolo
    52:26 Martin BERČÍK - 1:6

52:26
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hned po vhazování se Slovan dočkal dalšího gólu! Roubík vyhrál buly na Vodičku, poté zkompletoval rychlý hattrick MARTIN BERČÍK. 1:6. Asistence: Petr Vodička a Jaroslav Roubík.
    50:31 Martin BERČÍK - 1:5

50:31
    V 51. minutě Ústí nad Labem odskakuje do ještě komfortnějšího vedení. Opět mají na gólu podíl Roubík a Berčík. Druhý jmenovaný, MARTIN BERČÍK, se podruhé zapsal do listiny střelců. 1:5. Asistence: Jaroslav Roubík a Jan Rudovský.
    43:13 Martin BERČÍK - 1:4

43:13
    Začátek třetí třetiny Hronov vůbec nezachytil a nyní je pravděpodobně rozhodnuto! Čtvrtou branku Ústí nad Labem vsítil MARTIN BERČÍK, který dorazil povedenou individuální akci Roubíka. 1:4. Asistence: Jaroslav Roubík a Jan Rudovský.
    42:56 Radek PROŠEK - 1:3

42:56
    Další branka hostů je na světě! Po příhodném odrazu od zadního mantinelu se prosadil RADEK PROŠEK, jenž prostrčil černou gumu k přední tyči ve chvíli, kdy se brankář nestačil přemístit. 1:3. Asistence: Pavel Kordule a Ladislav Funk.
    40:51 Jakub TREFNÝ - 1:2

40:51
    Lepší vstup do třetí třetiny si hosté přát ani nemohli. Po přihrávkách Tůmy a Kučery přesně zamířil z kruhu kapitán JAKUB TREFNÝ. 1:2. Asistence: Lukáš Kučera a Jan Smola.
    16:42 Oleksandr YAILOV - 1:1

16:42
    Hronov právě vstřelil branku!
    Hronov o chvíli později srovnává! Vytvořil si velký tlak na brankovišti, a ten byl po zásluze potrestán. Prosadil se OLEKSANDR YAILOV, který uspěl těsně před brankářem Cikánkem. 1:1. Asistence: Rudolf Klíma a Jakub Heligr.
    15:12 Petr VODIČKA - 0:1

15:12
    Hosté se po zásluze dostávají do vedení, když přesilovku na jejím začátku potrestal PETR VODIČKA. Obránce hostů vystřelil hned po vhazování od modré čáry, brankář Tichý nestačil reagovat. 0:1. Asistence: Jiří Drtina a Jan Rudovský.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 17. Yailov (Klíma, Heligr) – 16. Vodička (Drtina, Rudovský), 41. Trefný (Kučera, Smola), 43. Prošek (Kordule, Funk), 44. Berčík (Roubík, Rudovský), 51. Berčík (Roubík, Rudovský), 53. Berčík (Vodička, Roubík)

HC WIKOV Hronov: Tichý (Andrisík) – Heligr, Mikulec, Pavelka (A), Exner (C), Amirov – Hašlar, Bon, Štrombach, Yailov, Teuber, Bořuta, Veselý, Kubeček, Hovsepyan (A), Bondar, Klíma
    Trenér: Sergej Šošnikov

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vodička, Vacík, Drtina (A), Funk, Záruba, Šefl, Trefný (C) – Tůma (A), Roubík, Rudovský, Kordule, Daniel, Kučera, Berčík, Sýkora, Costa, Smola, Prošek, Bartoš
    Trenér: Jan Čaloun

Rozhodčí: Bernat – Brož, Figer