Sassuolo – Inter 1:2 (kon.) | AC Milán – Juventus 2:0 (kon.) | Bologna – Sampdoria 1:1 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:2 (0:1)
Inter Milán
Sobota 08.10.2022, 15:00 • Mapei Stadium – Città del Tricolore • Italská Serie A • 9. kolo

Inter Milán dnes potvrdil sázkové kurzy a odváží si do města módy tři body za výhru v poměru 1:2. Milánští o poločase vedli o jednu branku, kterou vstřelil v závěru prvního dějství. Domácí vyrovnali v 60. minutě, když se trefil Frattresi. Už to vypadalo, že zápas by mohl skončit remízou, ale o osudu utkání rozhodl v 75 minutě hrdina dnešního zápasu Edin Džeko. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (16:56:50)

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Ruan Tressoldi).

90+3
    Inter rozehrál na vlastní branku.

90+3
    Inter ale s rozehrávkou nespěchá.

90+2
    Denzel Dumfries si opět připsal dlouhý aut, míč šel na Džeka, který ostře vypálil z hranice vápna. Inter získal rohový kop.

90+1
    Denzel Dumfries poslal dlouhý aut na polovinu Sassuola a domácí zahráli opět jen do autu.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90
    Sassuolo rozehrává od vlastní branky, ale nemá to při napadání Interu vůbec jednoduché.

89
    Žlutá karta pro tým Inter Milán (Inzaghi).

89
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Gian Marco Ferrari, přichází Ruan Tressoldi.

88
    Inter přetáhl rohový kop a následně se dožadoval faulu domácích za hranicí vápna. Rozhodčí ale jeho prosby nevyslyšel.

87
    Roberto Gagliardini nezpracoval hlavou ostrý centr. Poté se dostal na míč Džeko, jenž z pravé strany načel Roberta Gagliardiniho, jeho pokus byl ale zablokován. Hosté získali rohový kop.

86
    Abdou Harroui teď vystřelil deset metrů za hranicí vápna na střechu stadiónu.

85
    Denzel Dumfries poslal dlouhý centr do vápna, tam jej ale Džeko nezpracoval. Následně Henrich Mchitarjan nevystřelil z hranice vápna.

84
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Roberto Gagliardini.

84
    Rogério neodcentroval z levé strany přes Denzela Dumfriese. Nicméně domácí jsou stále v držení míče.

83
    Nicoló Barella se lekl možnosti vystřelit a následně se dopustil útočného faulu před vápnem Sasuola.

82
    ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Agustín Álvarez,
    ze hřiště odchází Martin Erlić, přichází Kaan Ayhan.

Vít Káňa

Branky: 60. Frattesi (Rogério) – 44. Džeko (Dumfries), 75. Džeko (Mchitarjan)

Karty:   22. G. Ferrari (SAS), 72. Harroui (SAS), 90+4. Tressoldi (SAS) – 19. Asllani (INM), 56. D'Ambrosio (INM), 89. Inzaghi (INM)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 15:16. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:17.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić (82. Ayhan), G. Ferrari (89. Tressoldi), Rogério – Frattesi (82. Álvarez), López, Thorstvedt (71. Harroui) – Ceïde (71. Antiste), Pinamonti, Lauriente.
    Náhradníci: Pegolo, Russo – Marchizza, Henrique, Obiang, L. D'Andrea, Kyriakopoulos.

Trenér: Alessio Dionisi

Inter Milán: Onana – D'Ambrosio (58. Škriniar), Acerbi, A. Bastoni – Dumfries, Barella (84. Gagliardini), Asllani (46. Mchitarjan), Çalhanoğlu, Dimarco (68. Darmian) – La. Martínez, Džeko.
    Náhradníci: Handanovič, Botis – de Vrij, Gosens, Bellanova, V. Carboni, Stanković, Curatolo.

Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Simone Sozza