Letňany – Chomutov 3:2 (kon.) | Písek – Řisuty 6:4 (kon.) | Příbram – Děčín 2:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Vyškov 2:6 (kon.) | Kopřivnice – Znojmo 0:10 (kon.) | Opava – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Havířov – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Klatovy – Hronov 4:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Benátky n/J 8:3 (kon.)
Tábor – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Kobra – Jablonec n/N 6:2 (kon.) | Cheb – Vrchlabí 0:4 (kon.)
Nový Jičín – SHKM Hodonín 2:1 (2:1 po s.n.)
Mostečtí Lvi
8:3 (3:1, 2:2, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 08.10.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

Třetí třetina nám opět přinesla hezký hokej. Branky stříleli však domácí, kterým se nepovedený konec druhé třetiny nelíbil. Ve 42. minutě zvýšil na 6:3 Jakub Procházka a na 7:3 ve 47. minutě Pavel Písařík. Za nařízené trestné střílení proměnil nájezd Martin Mical, 8:3. Pro hosty končí slibně rozjetý zápas debaklem. Přeji vám hezký večer (19:39:12)

56:18
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! MARTIN MICAL zkušeně proměňuje trestný nájezd

51:18
    Aleš Havlůj měl před sebou už prázdnou branku, ovšem jeho bomba míří mimo. Asi nechtěl nic platit do své kasy