Pittsburgh – Buffalo 7:1 (kon.) | Detroit – Toronto 4:2 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:5 (kon.)
Edmonton – Seattle 5:3 (kon.) | Vancouver – Arizona 4:0 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:0 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 6:3 (kon.) | Tampa – Florida 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
Anaheim Ducks
Sobota 08.10.2022, 22:00 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Příprava NHL

55:44
    Ducks hrají ve dvojité výhodě! V přesilové hře odvolali čtyři minuty před koncem třetí třetiny brankáře a zkoušejí to v šesti proti čtyřem. Vyloučen byl Kevin Fiala za hákování.
    52:24 FIALA - 6:3

52:24
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    LA znovu navyšuje své vedení! KEVIN FIALA byl před brankou Stolarze úplně sám a neměl tak problém hostujícího brankáře střelou z první překonat. Tohle bránění bylo od Anaheimu trestuhodné. Asistence: Adrian Kempe, Anze Kopitar.
    49:47 DANAULT - 5:3

49:47
    Domácí zvyšují své vedení! Po pěkné akci se prosadil PHILLIP DANAULT. Asistence: Viktor Arvidsson.

41:21
    Ducks nyní byli ve výhodné situaci 2na1, správný čas na přihrávku ale prováhali a z velké šance tak nebylo nic.
    37:12 DURZI - 4:3

37:12
    Domácí se berou své vedení zpátky! Dvě minuty před koncem druhé třetiny se střelou od modré čáry prosazuje SEAN DURZI. Bez asistence.
    34:45 TERRY - 3:3

34:45
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Ducks pokračují v krasojízdě druhou třetinou a v přesilové hře přidávají branku číslo tři v dnešním zápase. Tahle střela jde možná trochu za brankářem Quickem, který podcenil střelu TROYE TERRYHO. Asistence: Trevor Zegras, John Klingberg.

31:47
    Hosté se dostali na kontakt! Skvělou ránu příklepem teď vyslal rychlík MAX JONES a Jonathan Quick nestihl zaklapnout betony. Asistence: Pavol Regenda.

25:47
    Isac Lundestrom – 2 min., hrubost.
    23:57 MCTAVISH - 3:1

23:57
    A je sníženo! Ze druhé vlny si mezi kruhy skvěle najel MASON MCTAVISH, který vymíchal Jonathana Quicka a poslal mu buk mezi betony. Bez asistence.

20:01
    Střídání v týmu Anaheim Ducks:
    ze hřiště odchází Gibson, přichází Stolarz.

16:30
    Bude se hrát 4na4. Útočný faul předvedl Kevin Fiala, který kolenem zastavil rozjetého soupeře.

15:00
    Aby toho pro hostující Anaheim nebylo málo, bude se teď muset bránit v dalším oslabení. Na trestnou lavici za krosček usedá Ryan Strome.
    14:12 GRUNDSTROM - 3:0

14:12
    A je tady další trefa pro domácí! Po pravém křídle teď Anaheimu unikl CARL GRUNDSTROM, který skvěle umístěnou střelou do levého horního rohu znovu překonává Gibsona. Asistence: Arthur Kaliyev, Sean Walker.
    11:08 KALIYEV - 2:0

11:08
    Domácí využívají své morální výhody a dostávají se do dvoubrankového vedení! Odražený puk si ve středu útočného pásma vzal na starosti ARTHUR KALIYEV a nenápadnou střelou překonal Gibsona. Asistence: Karl Grundstrom, Alexander Edler.

08:00
    Gibson se znovu vytasil se skvělým zákrokem! Tentokrát se roztáhl jak široký tak dlouhý a na brankové čáře betony vyrazil dorážku jednoho z útočníků Kings.

05:05
    Skvěle se teď divákům předvedl také brankář LA Jonathan Quick, který Anaheimu výborným zákrokem sebral vyrovnávací trefu!

03:45
    Vilardi – 2 min., držení.
    02:32 VILARDI - 1:0

02:32
    Po prudké střele Gibsonovi spadla maska a s následnou dorážkou GABRIELA VILARDIHO už nemohl nic udělat. Domácí se v probíhající třetí minutě dostávají do vedení. Asistence: Sean Durzi, Arthur Kaliyev.

02:05
    Neskutečný zákrok Johna Gibsona drží nerozhodné skóre! Brankář Ducks už byl překonán, neuvěřitelně se ale zvládl přesunout a ve skoku lapačkou vyrazil střelu do prázdné branky.

00:51
    Kings si ihned po začátku zápasu zahrají první přesilovou hru. Provinil se Max Comtois, který svého soupeře v rozjetém útoku hákoval.

Martina Schoupalová

Branky a nahrávky: 3. Vilardi (Durzi, Kaliyev), 12. Kaliyev (Grundstrom, Edler), 15. Grundstrom (Kaliyev, Walker), 38. Durzi, 50. Danault (Arvidsson), 53. Fiala (Kempe, Kopitar) – 24. McTavish, 32. Jones (Regenda), 35. Terry (Zegras, Klinberg)

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty, Durzi, Edler, Roy, Walker – Anderson-Dolan, Anderson, Arvidsson (A), Byfield, Danault (A), Fiala, Grundström, Lafallo, Kaliyev, Kempe, Kopitar (C), Lizotte, Moore, Vilardi
    Trenér: Todd McLellan

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Beaulieu, Drysdale, Fowler (A), Klinberg, Kulikov, Shattenkirk – Comtois, Grant, Henrique, Jones, Lundeström, McTavish, Regenda, Silfverberg (A), Strome, Terry, Vatrano, Zegras
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Kozari, Syvret – Gibbons, Gawryletz