Pittsburgh – Buffalo 7:1 (kon.) | Detroit – Toronto 4:2 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:5 (kon.)
Edmonton – Seattle 5:3 (kon.) | Vancouver – Arizona 4:0 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:0 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 6:3 (kon.) | Tampa – Florida 5:2 (kon.)

3. Nikita Kučerov (TBL) 1+1 (00:37:08)

Je konec. Tampa Bay Lightning porazila Floridu Panthers 5:2 a připisuje si první výhru v přípravě na další sezónu. Utkání okořenil hattrickem Vladislav Naměstnikov.
    Tampa porazila Floridu 5:2.

59:34
    Gabriel Fortier dostal skvělou přihrávku před bránu, ale Knighta nedokázal překonat blafákem.

58:42
    Nakonec přišel nához z levé strany od Myerse, ale ten skončil bezpečně v lapačce Vasilevského.

58:25
    Tampa Bay nyní drží puk ve třetině soupeře, ale nemůže se prodrat k zakončení.

57:12
    Nyní navíc musel položit lapačku na kotouč hostující gólman Spencer Knight.

56:49
    Florida je ke konci zápasu lepším týmem, ale tříbrankové manko už pravděpodobně nedotáhne.

55:50
    Panthers se snaží něco ještě udělat s výsledkem ke konci zápasu, ale nakonec se sami vyhnali z pásma Tampy.

54:19
    Tentokrát byla Florida velmi blízko k brance a Andrej Vasilevskij už byla takřka překonaný, ovšem obránce Tampy na poslední chvíli odpálil puk z brankového prostoru!

53:36
    Lightning v dnešním zápase suverénně dominují a opět se snaží vytvořit příležitost ve třetině soupeře.

51:46
    Alex Killorn nyní přitahuje odražené puky jako magnet, ale tentokrát jeho zakončení bekhendem opět míří vedle.

51:02
    Málem skončil puk pošesté v bráně Floridy, neboť se Alex Killorn ocitl sám před bránou, ale odražený kotouč vypálil mimo odkrytou svatyni!

50:13
    Andrej Vasilevskij dnes předvádí velmi dobrý výkon a opět si poradil se střelou ze strany.

50:00
    Zbývá posledních deset minut pravděpodobně celého utkání, neboť Tampa Bay stále vede o tři góly.

49:22
    Brandon Montour tvrdě pálil z levé strany, ale obrana jeho pokus zblokovala. Následně se znovu dostal domácí obránce ke střele, ale tentokrát minul svatyni Tampy.

48:49
    Z útočné akce Panthers ale nevzniklo nic vážnějšího a Tampa uklidila puk do bezpečí.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Kučerov (Hedman, Naměstnikov), 13. Naměstnikov (Fleury, Perry), 20. Naměstnikov (Perry, Point), 28. Naměstnikov (Colton, Perry), 45. Point (Foote, Kučerov) – 6. Balcers (Zotto, Gudas), 29. Heponiemi (Lundell)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Foote, Hedman, Černák, Sergačjov, Myers, Cole – Kučerov, Point, Stamkos – Hagel, Paul, Killorn – Perry, Naměstnikov, Colton – Koepke, Bellamre, Maroon
    Trenér: Jon Cooper

Florida Panthers: Knight (Lyon) – Ekblad, Forsling, Montour, Staal, Gudas, Carlsson – Reinhart, Barkov, Verhaeghe – White, Bennett, Tkačuk M. – Balcers, Lundell, Luostarinen – Hornqvist, Cousins, Lomberg
    Trenér: Paul Maurice