Nové Zámky – Košice 5:2 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 10:2 (kon.) | Nitra – Prešov 4:3 (kon.)
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Trenčín 1:2 (po pr.) | Spišská N. Ves – Poprad 4:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 09.10.2022, 16:30 • ZŠ Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 8. kolo

Videli sme duel, v ktorom boli lepší domáci, ale na viac ako jeden gól sa nezmohli, pretože brankár LaCouvée si preniesol formu z predchádzajúceho zápasu a pochytal všetky ostatné príležitosti. Hostia veľa striel na bránu nemali, ale to ich mrzieť nemusí, keď nakoniec dokázali zápas otočiť a streliť gól v predĺžení, o ktorý sa postaral Peter Sojčík. Negatívna séria Michaloviec pokračuje aj po tomto zápase. Pre dnešok je to všetko, ďakujem vám za pozornosť. (18:53:56)

61:29
    Trenčín dal gól! Akciu začal Sloboda, ktorému puk pri zakončení ušiel, následne sa k puku dostal PETER SOJČÍK, ktorý dostal puk za Vošvrdu a získava extra bod pre svoj tím.

60:43
    Flick zakončoval jednou rukou, Vošvrda pozorný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine dokázali hostia vyrovnať, keď sa presadil Krajčovič. Ďalší gól sme už nevideli a preto bude nasledovať päť minútové predĺženie.