Neapol – Ajax 4:2 (kon.) | Atlético – Club Bruggy 0:0 (kon.) | Rangers – Liverpool 1:7 (kon.)
Leverkusen – Porto 0:3 (kon.) | Barcelona – Inter 3:3 (kon.) | Plzeň – Bayern 2:4 (kon.)
Tottenham – Frankfurt 3:2 (kon.) | Sporting – Marseille 0:2 (kon.)
Atlético Madrid
0:0 (0:0)
Club Bruggy KV
Středa 12.10.2022, 18:45 • Estadio Wanda Metropolitano, Madrid • Liga mistrů • Skupina B

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (20:49:16)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 8:7.

Je dobojováno a zápas končí bezbrankovou remízou. Rozhodně jsme ale nesledovali nudné utkání, ba naopak. Atlético ve druhém poločase dominovalo a vypracovalo si spoustu velkých šancí, ovšem Simon Mignolet byl dnes zkrátka bezchybný a dost možná podal nejlepší výkon své kariéry. Bruggy tak ani v dnešním utkání neinkasovali a nadále drží první příčku ve skupině.

90+6

90+5
    Mata byl nedovoleně atakován u rohového praporku a Bruggy budou rozehrávat. Hosté samozřejmě nikam nespěchají.

90+4
    Z dálky to nyní zkusil de Paul, jenž ale trefil před sebou stojícího Mecheleho.

90+3
    Ve vápně šel po souboji s Matou k zemi Carrasco, nicméně hlavní sudí okamžitě rozpažil a nechal hru plynout dál.
    90+2. Morata ani svou druhou velkou šanci nepřetavil v gól.

90+2
    Morata měl na kopačce další gólovku, jenže opět si vylámal zuby na Mignoletovi. Belgický gólman je dnes nepřekonatelný.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby bylo nastaveno pět minut.

90
    Žlutá karta pro tým Club Brugge KV (Simon Mignolet).
    89. Morata zblízka Mignoleta nepřekonal.

89
    Po rozehrávce na krátkou vzdálenost přišel centr do šestnáctky, který se se štěstím dostal k Moratovi. Ten zakončoval z malého vápna, ovšem Mignolet vytáhl další fantastický zákrok a udržel bezbrankový stav.

88
    Tlak madridského celku vrcholí, aktivní de Paul teď vybojoval rohový kop, který i sám rozehraje.

87
    Meijer si v defenzivě počínal velmi pečlivě, když nenechal odcentrovat de Paula. Atlético ale i tak u balonu zůstane.

86
    Carrasco se propracoval k centru z pravé strany, ale jeho nabídka skončila u Mignoleta.

85
    Domácí jsou nastěhovaní na útočné polovině, ovšem jejich kombinace se odehrává daleko od brány Simona Mignoleta.

84
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a stále čekáme na první gól. Dočkáme se ho v závěrečných minutách?