Fiorentina – Hearts 5:1 (kon.) | Başakşehir – RFS Riga 3:0 (kon.) | Austria – Villarreal 0:1 (kon.)
Partizan Bělehrad – Kolín nad Rýnem 2:0 (kon.) | Apollon Limassol – Alkmaar 1:0 (kon.) | Djurgården – Gent 4:2 (kon.)
Kluž – Slavia 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Basilej 3:3 (kon.) | West Ham – Anderlecht 2:1 (kon.)
FCSB – Silkeborg 0:5 (kon.) | Beer Ševa – Lech Poznaň 1:1 (kon.) | Nice – Slovácko 1:2 (kon.)
Vaduz – Dnipro-1 1:2 (kon.) | Shamrock – Molde 0:2 (kon.) | FC Ballkani – Sivasspor 1:2 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Pjunik 2:1 (kon.)
OGC Nice
1:2 (1:0)
1.FC Slovácko
Čtvrtek 13.10.2022, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Evropská konferenční liga • Skupina D

Slovácko na čtvrtý pokus vítězí v Evropské konferenční lize a to na půdě Nice. První poločas ani začátek druhého vůbec nenaznačoval to, že utkání může dopadnout vítězstvím modrobílích, jelikož domácí fotbalisté si vytvořili nespočet šancí, které vedly k brance, ale famózním výkonem podržel své mužstvo Filip Nguyen, který přiváděl Danteho a spol. k šílenství. Naopak ze druhé šance Slovácka vyrovnal Tomič, který krásnou ranou překonal Schmeichela a to ještě nebylo všechno, šest minut před koncem šlo Nice do deseti, když byl vyloučen Todibo, který fauloval před vápnem Kadlece, z následného trestného kopu Reinberk šokoval všechny na stadionu, když jeho rána prošla skrz domácí zeď, Slovácko si už konec utkání zkušeně pohlídalo a získalo do tabulky tři body, celkově jich má čtyři a vrací se zpět do boje o postup. Nice si dnešní porážkou zkomplikovalo situaci. (23:00:38)

90+4

90+4
    Nguyen vyběhl z brány, aby pomohl spoluhráčům a balon odhlavičkoval směrem na Tomiče, ten balon odkopl a sudí Griffith ukončuje utkání.

90+3
    Pépé se rozčiluje jelikož sudí viděl, že host z Arsenalu zahrál před vápnem rukou.

90+2
    Kohút se snažil najít volného Siňavského na pravé straně, ale přihrávka byla příliš prudká.

90+1
    Domácí hráči budou muset vrhnout všechny síly do útoku, aby ještě dokázali s výsledkem něco udělat, samozřejmě se budou otvírat okýnka v zadní řadách Nice.

90
    Druhý poločas bude prodloužen o čtyři minuty.

89
    Slovácko jde dopředu a bude šetřit každou sekundu, pro hosty se bude jednat o důležité vítězství.
    87. Petr REINBERK - 1:2

87
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečné! Slovácko otáčí nepřiznivý výsledek z prvního poločasu PETR REINBERK si vzal exekuci na starost a zatočil míč přesně k tyči, domácí hráči mu situaci ulehčili, jelikož se ve zdi rozestoupili a balon proletěl zdí a Kasper Schmeichel nedokázal na ránu vůbec reagovat.

84
    Dante za protesty viděl žlutou kartu.

84
    Nepříjemnost pro domácí Nice, Michal Kadlec se hnal do útoku a šel směrem na branku Schmeichela, těsně před vápnem je fauloval Jean – Clair Todibo a viděl rovnou červenou kartu.

82
    Po faulu na Tomiče, Havlík na zadní tyči hledal Kadlece, který se k míči přes hráče Nice nedostal.

82
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Ondřej Mihálik, přichází Libor Kozák.

80
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Joe Bryan, přichází Melvin Bard.

80
    ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Billal Brahimi.

79
    Delort vytkoušel pozornost Nguyena po delší době.

78
    Hráče Nice mohou mrzet neproměněné šance z prvního poločasu, kde jich mělo požehnaně a i ve druhém poločase si vytvořilo minimálně dvě další. Slovácko zlepšeným výkonem od 56. minuty se dočkalo vyrovnání.

77
    Z levé strany po faulu na Siňavského zahrával Havlík volný přímý kop. Míč letěl na zadní tyč, kde musel před Tomičem jej odvracet jeden z domácích hráčů.