Larnaka – Fenerbahce 1:2 (kon.) | Real Betis – AS Řím 1:1 (kon.) | Bodö/Glimt – Arsenal 0:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Rennes 0:1 (kon.) | Feyenoord – Midtjylland 2:2 (kon.) | Karabach – Olympiakos 0:0 (kon.)
Nantes – Freiburg 0:4 (kon.) | St.Gilloise – Braga 3:3 (kon.) | Ferencváros – CZ Bělehrad 2:1 (kon.)
Lazio – Sturm Graz 2:2 (kon.) | Ludogorec – Helsinki 2:0 (kon.) | Manchester Utd. – Omonia Nikósie 1:0 (kon.)
Eindhoven – Curych 5:0 (kon.) | Real Sociedad – Šeriff Tiraspol 3:0 (kon.) | Trabzonspor – Monaco 4:0 (kon.)

z Kyjeva 1:0! a to značí jediné.

Fenerbahce a Stade Rennes se ve zbývajících duelech spolu poperou o umístění v zabulce skupiny B, jelikož oba mají postup do další fáze EL zajištěnou.

Zbývající soupeři se poperou o jedinou místenku do EKL, přičemž je na tom lépe Larnaka se ziskem tří bodů. (23:32:20)

Neskutečné utkání! Tři góly, tři penalty, jedenáct žlutých karet a jedno vyloučení správně predikované o poločase! To vše nabídlo toto utkání.

Výkon AEK Larnaka byl na hranici možností a o poznání více zatopili soupeři než před týdnem. Nejlepší postavou kyperského týmu v dvoujutkání s tureckým velkoklubem byl brankář Pirić!

V padesátéprvní minutě se z penalty nemýlil kapitán Tričkovski a srovanl stav utkání 1:1!

Po hře rukou z další penalty jedenáct minut před koncem vrátil vedení Fenerbahce Batshuayi!

Pokus Valencii bravurně vyrazil Pirič a pět minut před koncem putoval ze hřiště po druhé žluté kartě Garcia, a třetí penlatu mohl proměnit právě Valencia jenže nechla pouze vyniknout skvělého Piriće.

Navíc v poslední minutě nastaveného času Kahveciho gólovou trefu opět mimo branku vyškrábl kdo jiný než Pirić!

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:19.

90+7

90+7
    Po rozehrání rohového kopu rozhodčí Raczkowski ukončuje toto velmi emocemi nabité utkání.

90+6
    Po krásné patičce od spoluhráče v pokutovém území gólovou střelu İrfan Can Kahveci mimo branku konečky pstů vytěsnil na roh famózní Pirić!

90+5
    Žlutá karta pro tým AEK Larnaka FC (Imad Faraj) za nesportovní chování.

90+5
    Žlutá karta pro tým AEK Larnaka FC (Pere Pons) za faul.

90+4
    Miguel Crespo rozhýbal své nohy což se osudné stalo Ponsovi.

90+3
    Olatunji byl na útočné polovině poblíž středového kruhu faulován Gustavem Henriquem. Domácí hráči si marně žádali vyloučení po druhé žluté kartě také u tureckého soupeře.

90+2
    Lopes fauloval v osobním souboji Miguela Crespa.

90+1
    Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul:
    ze hřiště odchází Diego Rossi, přichází İrfan Can Kahveci.

90+1
    Miguel Crespo taktickým faulem zastavuje středopolaře Larnaky Imada Faraje.

90
    Rozhodčí nastaví šest minut!

90
    Giorgos Naoum byl nedovoleně atakován ostrým chlapcem Osayi-Samuelem.

89
    Po ubráněném rohovém kopu nedokázali hráči Fenerbahce využít přečíslení tři na jednoho vzhledem k mizerné přihrávce na polovině hřiště.

88
    Žlutá karta pro tým AEK Larnaka FC (Victor Olatunji).

Žlutá karta pro tým Fenerbahce Istanbul (Gustavo Henrique).
    86. Chycená penalta.

86
    Valencia si vybral levou stranu, ale brankář Pirić svým skvělým zásahem pouze podtrhuje své skvělé výkonu v tomto dvojutkání!