Almería – Girona 3:2 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:0 (kon.) | Barcelona – Villarreal 3:0 (kon.)
UD Almería
3:2 (3:0)
Girona FC
Čtvrtek 20.10.2022, 19:00 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španělská LaLiga • 10. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:14. (20:55:39)

Je konec! Almería v úchvatném duelu přehrála Gironu 3:2. Do vedení poslal domácí celek Léo Baptistao. O čtyři minuty později navíc potrestal chybu obrany hostů Touré. V závěru poločasu se pak z přímého kopu krásně trefil Embarba. Hned v úvodu druhého poločasu snížil Riquelme. V závěru dostali hosté možnost kopat penaltu, ale Stuaniho vychytal domácí brankář. O pět minut později ale přišel další faul. Stuani si znovu vzal penaltu pro sebe a s přehledem proměnil. V závěru nastavení pak hosté dokonce vyrovnali, ale sudí branku neuznal pro faul.

90+8

90+7
    Hosté sice v závěru nastavení dopravili míč do sítě, ale branka zatím neplatí. Rozhodčí viděl před zakončením útočný faul.

90+6
    Cristhian Stuani se hnal za kolmicí za obranu, jenže si nepohlídal postavení a byl mu odmáván ofsajd.

90+4
    Po dalším centru do vápna se k zakončení dral Vallejo, ale ve skluzu mu kousek scházel.

90+3
    Žlutá karta pro tým Girona FC (Bernardo Espinosa).

90+2
    Centr z pravé strany poslal do vápna střídající Villa, ale nikdo z hráčů v pokutovém území na jeho pobídku nedosáhl.

90+1
    Nastavuje se sedm minut!

90
    Domácí se následně hnali do protitúoku, jenže Largie Ramazani si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdové pasti.

89
    Fernando si dal pozor na centr z pravé strany a jednoduše schoval míč do rukavic. Domácí brankář s rozehrávkou rozhodně nespěchá.

88
    Yangel Herrera se uvolnil na levé straně, nicméně přenesení hry do vápna se mu vůbec nepovedlo. Girona ale bude směřovat za vyrovnáním.

87
    Rychlonohý Ramazani sprintoval za přihrávkou na levou stranu, jenže míč na trávníku nedohnal. Girona ihned pokračuje v ofenzivě.

86
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Largie Ramazani).

85
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Francisco Portillo.

83
    Girona právě vstřelila branku! I podruhé si penaltu připravil CRISTHIAN STUANI, ale tentokrát míč napálil nechytatelně do šibenice!