Boston – Detroit 5:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Dallas – Washington 2:0 (kon.) | Seattle – Vancouver 4:5 (kon.) | San Jose – Toronto 4:3 (po pr.)
Los Angeles – Winnipeg 4:6 (kon.)
San Jose Sharks
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)
Toronto Maple Leafs
Pátek 28.10.2022, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je ode mě vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů zase na shledanou. (07:15:14)

Střely na bránu: 31 – 25 | Přesilová hra: 1/4 – 1/2 | Trestné minuty: 10 – 8

Je dobojováno. Zápas po základní hrací době nenašel vítěze a duel došel do prodloužení. Na konci jeho první minuty jel do akce Erik Karlsson, jenž překonal zblízka Källgrena a rozhodl o dvou bodech pro Sharks.

60:57 Erik KARLSSON - 4:3

60:57
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Nejprve se do velké šance dostal William Nylander, ale neuspěl. Následně pak se narodil rychlý protiútok, ve kterém se ERIK KARLSSON dostal do úniku, před Källgrenem zamíchal kotoučem a poté zakončil kolem jeho levého betonu a rozhoduje o tom, že bonusový bod navíc si zapíší Žraloci – 4:3. Asistence: Timo Meier.

60:41
    Jako první se v prodloužení do šance dostali hráči Toronta, Auston Matthews se před Kähkönenem neprosadil.

60:01

Třetí dějství je u konce, v něm se povedlo hostům díky Austonu Matthewsovi vyrovnat a následně pak už žádný gól nepadl. V dnešním duelu tak uvidíme minimálně prodloužení.

60:00

59:48
    Teď zase drží puk domácí, už ale nemají moc času na to, aby zakončili. Třetí dějství spěje ku svému konci.

59:20
    U puku jsou hosté a znovu zatápí Žralokům. Ti se z tlaku vymanili a posílají puk do neutrální zóny.

58:45
    Oba týmy se snaží duel rozhodnout, ale gólmani jsou proti. Zatím to tedy vypadá, že zápas míří minimálně do nastavené hrací doby.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:15
    Mario Ferraro srazil pokus Järnkroka do bezpečí, ale Sharks se nepovedlo vyhodit touš do středního pásma.

56:28
    Agilní Šimek sebral v obranné třetině puk a následně pak jel do akce Alexandr Barabanov, ovšem Žraloci před Källgrenem neuspěli.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 1. Couture (Nieto, Barabanov), 26. Couture (Barabanov, E. Karlsson), 26. Meier (Couture, E. Karlsson), 61. E. Karlsson (Meier) – 6. Kämpf (Kerfoot, Marner), 40. Marner (Rielly, Kerfoot), 46. Matthews (Rielly, Tavares)

San Jose Sharks: Kähkönen (J. Reimer) – E. Karlsson (A), Megna, Benning, M. Vlasic, Šimek, Ferraro – J. Svečnikov, Hertl (A), Meier – Nieto, Couture (C), Barabanov – Kunin, Sturm, Lindblom – Labanc, Lorentz, Gadjovich.
    Trenér: David Quinn

Toronto Maple Leafs: Källgren (Samsonov) – Brodie, Rielly (A), Holl, Sandin, Mete, Giordano – Marner (A), Matthews, Kerfoot – Nylander, Tavares (C), N. Robertson – Engvall, Kämpf, Aston-Reese – Malgin, Järnkrok, Bunting.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: StLaurent, Chmielewski – McNamara, Gibbons