Modré Krídla – Skalica 3:2 (kon.) | Levice – Martin 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Dubnica 4:3 (po pr.)
Topoľčany – Trnava 1:2 (0:1 po s.n.) | Žiar nad Hronom – Humenné 4:3 (kon.) | Brezno – Vlci Žilina 1:5 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 28.10.2022, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 11. kolo

Dnešné susedské derby malo všetko čo treba. Veľa šancí, zákrokov a gólov. Hostia síce v zápase ťahali za kratší koniec, prehrávali aj o dva góly, ale podarilo sa im vyrovnať a poslať zápas do predĺženia. V ňom boli úspešnejší ale domáci, keď víťazný gól strelil Lukáš Ďurkech. Odo mňa je to všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný piatkový večer. (20:24:31)

62:12
    Považská Bystrica dala gól! LUKÁŠ ĎURKECH to spravil výborne, keď ostal osamotený v strednom pásme, brankár Gabriš si nakorčuľoval ďaleko z brány, ale strelec gólu ho krásne obišiel a rozhoduje o víťazstve Považskej Bystrice!
    Asistencie: Ligas, Jakubec.

61:35
    Krásna akcia domáceho hráča, ktorý až sám prešiel pred Gabriša, ale ani na niekoľkokrát sa ho nepodarilo prekonať.

60:40
    Hostia po buly boli pri puku, ale Cíger svojimi schopnosťami im ho vzal.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Domáci si neudržali dvojgólové vedenie a stav po tretej tretine je 3:3. V tomto susedskom derby bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:22
    Ofsajd Považskej Bystrice.

59:15
    Nahodenie na Gabriša a vhadzovanie po jeho ľavej strane.

58:25
    Panteri pri puku, ale nikam sa neponáhľajú.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

56:40
    Hostia hrajú aktívne, domáci puk len ľahko nahadzujú.

55:45
    Kristínova rana, s ktorou si Pajpach poradil.

54:17
    Puk zo vzduchu tečovaný Ondrušom! Pajpach vytiahol lapačku, aj sa mierne pošmykol, ale nakoniec to pre domáceho brankára dobre dopadlo.