Vegas – Anaheim 4:0 (kon.) | Columbus – Boston 0:4 (kon.) | New Jersey – Colorado 1:0 (kon.)
Carolina – NY Islanders 2:6 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Arizona – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Dallas – NY Rangers 3:6 (kon.) | Florida – Ottawa 5:3 (kon.) | San Jose – Tampa 3:4 (kon.)
Arizona Coyotes
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
Winnipeg Jets
Sobota 29.10.2022, 04:30 • Mullett Arena, Tempe • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (07:33:53)

– 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4 %, odchytal 60:19
    David Rittich (WPG) – 19 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,5 %, odchytal 60:32.

Kdo se postavil do brankoviště?

Statistiky
    Střely na bránu: 21 – 35 | Přesilová hra: 0/2 – 0/5 | Trestné minuty: 12 – 6.

Christian Fischer v první třetině poskytl Arizoně dvougólový náskok. Domácím to na vítězství ale nestačilo. Perfetti s Scheifelem vyrovnali a přetížený Vejmelka měl plné ruce a nohy práce s tím, aby Kojotům udržel alespoň remízu. V prodloužení už třetí gól dostal. Po chybě Gostisbeherea nestačil na protiútok Duboise a Wheelera.

60:32 Blake WHEELER - 2:3

60:32
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Kanadský tým získává druhý bod! Gostisbehere si na útočné modré nechal jednoduše vzít puk. Dubois ho v situaci dva na nikoho posunul na BLAKEA WHEELERA a ten neměl problém zakončit do poloprázdné brány. Vejmelkovi nechybělo moc, aby hokejou kotouč ještě vyškrábl. Asistence: Pierre-Luc Dubois.

60:22
    Crouse obdržel puk od Kellera, ovšem bekhendem z pravé strany nerozchytaného Ritticha nepřelstil.

60:01

60:00

59:55
    Vejmelka si řekl o další aplaus! U své pravé tyče zmařil příležitost Dillona a zřejmě se postaral o to, že Coyotes získají alespoň bod.

59:40
    Nepřehledná skrumáž u domácí branky. Téměř ležící Appleton si mezi čtyřmi soupeři udělal místo na střelu, která se zastavila o Vejmelkův pravý beton!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:44

58:25
    Schmidt nezpracoval Perfettiho přihrávku do slibné pozice. Winnipeg o útočné pásmo nepřišel a Vejmelka se potýkal s pomalou střelou Lowryho.

57:50
    Další souboj Dubois vs. Vejmelka. Český gólman byl v dobrém postavení a kotouč vytěsnil mimo bránu.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 11. Fischer (Stecher, Nemeth), 16. Fischer (McBain) – 16. Perfetti, 49. Scheifele (Morrissey, Dillon), 61. Wheeler (Dubois)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Moser, Välimäki, J. Brown, Gostisbehere, Stecher, Nemeth – Crouse (A), Boyd, Keller (A) – Fischer (A), McBain, O'Brien – Guenther, Bjugstad, Maccelli – Kassian, Hayton, N. Ritchie.
    Trenér: André Tourigny

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – Pionk, Morrissey (A), Schmidt, Dillon, DeMelo, Samberg – Appleton, Scheifele (A), Connor – Wheeler, Dubois, Perfetti – Gagner, Lowry (A), M. Barron – Mäenalanen, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Kozari, Rehman – Cormier, Knorr

Diváci: 4 600