Empoli – Atalanta BC 0:2 (kon.) | Cremonese – Udinese 0:0 (kon.) | Spezia – Fiorentina 1:2 (kon.)
Lazio – Salernitana 1:3 (kon.) | Turín – AC Milán 2:1 (kon.)
Turín FC
2:1 (2:0)
AC Milán
Neděle 30.10.2022, 20:45 • Stadio Olimpico Grande, Turín • Italská Serie A • 12. kolo

Fotbalisté Turína podruhé za sebou vítězí v Serii A 2:1, dnešní výhra je nesmírně cenná a zasloužená. Pro AC Milán je to naopak kromě duelu s vedoucí Neapolí druhá porážka v sezóně a komplikace v boji o titul.
    Turínští udeřili dvakrát v rozmezí dvou minut v závěru první půle, kdy hlavičkoval po trestném kopu do sítě Djidji a křížnou střelou se prosadil Mirančuk. Skončilo tak 653 minut dlouhé čekání Turína na gól do sítě dnešního soupeře.
    Za hosty sice korigoval díky hrubce turínského kapitána Buongiorna uprostřed druhé půle Messias, k ničemu dalšímu se ale v poměrně velkorysém časovém úseku Milánští nedostali. (22:46:11)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 2:8. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:16.

90+7

90+7
    Dest pronikal odvážně mezi dva turínské hráče, ale doběhl s míčem pouze do autu.

90+6
    Po útočném faulu Milánských rozehrává Vanja Milinković-Savić trestný kop do autu, dostanou ještě hosté možnost? Rozhodčí ukazuje na hodinky, že protáhne nastavení kvůli předchozím průtahům s obnovením hry.

90+5
    Karamoh naskakoval do hlavičkového souboje s Tătăruşanem mimo šestnáctku z ofsajdu.

90+4
    Rozehrávka rohu na zdrženou Turínu přiliš nevyšla, hosté spěchají vpřed.

90+3
    Binnásir odehrál míč skluzem na roh a opět se zkracuje zbývající čas, ve kterém mohou rossoneri odvrátit nečekanou porážku.

90+2
    Po rohu hlavičkoval Giroud ze skrumáže vysoko nad.

90+1
    Trestný kop vynesl Milánu po teči turínské zdi první rohový kop v celém zápase.

90
    Ještě před trestným kopem AC Milán ukazuje rozhodčí pět nastavených minut.

90
    Saša Lukić (FC Turín) dostává žlutou kartu za ruku.

89
    K velké nelibosti Valentina Lazara ukazuje pomezní, že při jeho driblinku přešel míč celým objemem postranní čáru.

87
    Žlutou kartu dostal Karol Linetty (FC Turín) za faul na Hernándeze a vykartoval se tak pro příští zápas v Bologni.

87
    Milinković-Savić si snadno stahuje ze vzduchu Binnásirův centr.

86
    Ante Rebić byl v postjugoslávském souboji s Lukićem pozdě a srbského záložníka fauloval.

85
    Rebić se dostal k odraženému míči po trestném kopu a centroval zprava, De Ketelaereho hlavička do země se však jen odráží do rukavic turínského brankáře.