Tampa – Ottawa 4:3 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Washington – Vegas 2:3 (po pr.)
Pittsburgh – Boston 5:6 (po pr.) | Minnesota – Montreal 4:1 (kon.) | Chicago – NY Islanders 1:3 (kon.)
Dallas – Los Angeles 5:2 (kon.) | Calgary – Seattle 4:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 7:4 (kon.)
Arizona – Florida 3:1 (kon.) | Vancouver – New Jersey 2:5 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
Los Angeles Kings
Středa 02.11.2022, 01:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:42:00)

Střely na bránu: 40 – 23 | Přesilová hra: 3/4 – 1/3 | Trestné minuty: 6 – 8
    Dallas díky druhé třetině bere vítězství nad Los Angeles poměrem 5:2.

Poslední třetina utkání mezi Dallasem a Los Angeles nám už žádnou branku nenabídla. Stars tedy nakonec díky vydařené druhé třetině, ve které během minuty a půl nastříleli domácí hned tři branky, porazili Kings poměrem 5:2 a berou další cenné dva body do tabulky.

59:51
    Kings ještě nahodili kotouč na Wedgewooda, který ho raději ukryl do své lapačky, a tak se ještě bude vhazovat po levici domácího brankáře.

59:34
    Stars se nakonec podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

59:18
    O kotouč se bojuje v rohu obranného pásma Dallasu.

59:00
    Rozbíhá se poslední minuta tohoto utkání.

58:48
    Hakanpää hledal svým dlouhým pasem najíždějícího Hintze, na kterého však byl tento pas příliš dlouhý a puk skončil až na icingu.

58:07
    I v této době Dallas ještě aktivně napadá rozehrávku hostí a Kings pouze podél mantinelu vyhodili puk na zakázané uvolnění.

57:42
    Los Angeles odrazilo nebezpečnou snahu čtvrtého domácího útoku, když hosté nakonec jen poslali puk do středního pásma.

56:13
    Vilardi dokázal protečovat puk do útočného pásma Kings, a tak se díky tomu nepíská zakázané uvolnění.

55:14
    Petersen má ve své bráně co dělat, když si během krátké chvíle musel poradit se střelami Benna a Millera.

54:33
    Dallas mohl přidat další branku, když se Johnston dostal do zakončení z hranice levého kruhu a Petersena zachránilo břevno!

53:12
    Lizotte se po pravé straně dokázal prodrat až před bránu Dallasu, ale zde své bekhendové zakončení poslal jen do boční sítě.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 7. Hintz (Ja. Benn, J. Robertson), 30. J. Robertson (Heiskanen, Hintz), 31. Seguin (Gurjanov, Heiskanen), 31. Hintz, 39. Pavelski (Ja. Benn, J. Robertson) – 26. Fiala (Grundström, Doughty), 35. Kaliyev (Arvidsson, Danault)

Dallas Stars: Wedgewood (Murray) – R. Suter, Lundkvist, Lindell (A), C. Miller, Hakanpää, Heiskanen – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Seguin (A), Gurjanov – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Faksa, Glendening, Kiviranta.
    Trenér: Peter DeBoer

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Mik. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Clarke, S. Walker – Kempe, Kopitar (C), Vilardi – T. Moore, Danault (A), Arvidsson – Fiala, Kupari, Grundström – Lizotte, Kaliyev.
    Trenér: Todd McLean

Rozhodčí: Brenk, Hebert – O’Quinn, Barton

Diváci: 18 374